Циркуляційний насос Rudes UPS 25-4-180, приєднувальний комплект
- Готово до відправки
- Код: 2200000095558
1 349 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос Rudes UPS 25-4-180, приєднувальний комплект Обмеження: Перекачувальна рідина: чисті нев'язкі неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон Водневий показник pH 7,0-9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Гранисті нижні та верхнє значення температури рідини, що перекачується: від -10 °C до +110 °C Максимальна температура довкілля +40 °C Максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 барів) Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктування має бути не менш ніж 1,5 м водяного стовпа за температури +90 °C Конструктивні характеристики: Моноблокові горизонтальні рядні з одним робочим колесом Корпус насосної камери з чавуну Колесо робоче відцентрове закритого типу виготовлене з термостійкого полімеру Вал із металокераміки Підшипники ковзання радіального типу з металокераміки Гільза статора захисна з неіржавкої сталі AISI 304 Відбивач із неіржавкої сталі AISI 304 Корпус двигуна з алюмінію Двигун: Асинхронний двополюсний із короткозамкнутим «мокрим» ротором, тришвидкісним Охолодження двигуна перекачуваною рідиною Перемикання швидкостей здійснюється механічним трипозиційним перемикачем Ступінь захисту IP44 Клас нагрівності ізоляції H Однофазне виготовлення зі встановленим у коробку виводів конденсатором Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник: Rudes Вид насоса: Циркуляційний Гарантійний термін: 12 міс Діаметр перекачуваних частинок: 0.2 мм Діаметр роз'єму з'єднання: 1.5 дюйм Якість води: Чистий Кількість швидкостей: 3 Максимальна температура робочої рідини: 110 град. Максимальний напір: 4.2 м Мінімальна температура робочої рідини: -10 град. Напруга мережі: 220~240 В Частота: 50 Гц Споживана потужність: 70 Вт Пропускна здатність: 2.7 куб.м/год Тип ротора: Мокрий Спосіб установки насоса: Поверхневий Висота: 137 мм Довжина: 180 мм Ширина: 125 мм Країна виробник: Китай Вага: 2.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.2 |
| Встановлення | Поверхневий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1.5" |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | Від -10 до 110°C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 мм |
| Матеріал робочого колеса | Термополімер |
| Напруга | 220~240 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 4.2 м |
| Потужність, Вт | 70 Вт |
| Продуктивність, м3/год | 2.7 |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Розмір, мм | 137х125х180 |
| Тип води | Чиста |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний із короткозамкнутим «мокрим» ротором, тришвидкісним |
| Тип насоса | Циркуляційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


