Котел комбінований АТЕМ Житомир-9 КС-ГВ-016 СН/АОТВ 12 АТЕМ Житомир 9 КС-ГВ-016 СН/АТВ-12 – 16кВт/12кВт , двохконтурний, комбінований котел, газ/тверде паливо, енергонезалежний, можлива одночасна робота на обох видах палива, димохідний. Житомир-9 - це високоефективний побутовий котел, який працює на твердому паливі, а також і на газі з відведенням продуктів згоряння через димохід. Призначений для нагрівання господарської води та опалення індивідуальних житлових будинків, обладнаних системами опалення безперервної дії з природною циркуляцією теплоносія. Теплоносієм є вода. Допускається використання кам'яного та бурого вугілля, яке не спікається, дров і брикетованого твердого палива з відповідним невеликим зниженням теплотехнічних показників апарата. Особливості конструкцій: Зазначимо, що компанія передбачила можливість придбати універсальні модифікації. Також слід відзначити застосування спеціальних турбулізаторів, які забирають усю сажу на себе, чим протистоять падінню теплової продуктивності котлів. Миттєвий перехід на інший вид палива без переобладнання! Котел "Житомир-9" здатний працювати на двох видах палива як окремо, так і одночасно! Окремі блоки газового та твердопаливного котла дають змогу працювати на двох різновидах палива незалежно один від одного! Суперефективний на газі і стабільно надійний на твердому паливі! Газовий блок котла "Житомир-9" побудований на базі ефективної та дуже популярної моделі "Житомир-3", яка має дуже високий коефіцієнт корисної дії до 94%, що є дуже високим показником, що належить до котлів преміум сегмента! Конструкція теплообмінника Атем передбачає два режими роботи — спокійний і турбулентний. У "спокійному" режимі за відносно теплої погоди на вулиці гарячі гази плавно проходять весь шлях через теплообмінник встигаючи віддати тепло в систему опалення. Коли температура на вулиці починає опускатися нижче, тяга в димоході неабияк зростає, що призводить до збільшення швидкості витягування гарячих димових газів і тоді теплообмінник переходить у "турбулентний" режим роботи, у якому гарячі гази починають активно перемішується, забезпечуючи ефективне віддання тепла в систему опалення! У той час як у котлах із звичайним теплообмінником, при зростанні тяги ККД може різко падати, ефективність котла АТЕМ із турбулентним теплообмінником залишається дуже високою у будь-якому режимі роботи! Таке конструктивне рішення дозволило зменшити витрату газу особливо за низьких зовнішніх температур, коли тяга зростає і швидкість потоку повітря збільшується. Характеристики: Виробник: АТЕМ Тип: Котел комбінований Кількість контурів (призначення): двохконтурний (опалення+ГВП) Спосіб встановлення: підлоговий Номінальна потужність, кВт (газ/тв.паливо): 16/12 Опалювальна площа, м² (газ/тв.паливо): 160/120 ККД,%: 94 / 78 Об'єм води в котлі, л: 41 Номінальна витрата газу, м³/год: 1,58 Витрата антрациту, кг/год: 1,8 Тривалість робочого циклу на антрациті, годин: до 8 Тривалість робочого циклу на дровах, годин: до 4 Тип розпалювання: п'єзо Діаметр димоходу, мм (газ/тв.паливо): 128 / 148 Розміри (ВхШхГ), мм: 1155х650х770 Вага, кг: 186 Країна-виробник: Україна Гарантія, років: 6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 186 |
| Витрати газу, куб. м/год | 1,58 м3/год |
| Габарити (ВхШхГ) | 1155х650х770 мм |
| Діаметр патрубка | 2" (50 мм) |
| ККД (%) | 94%/78% |
| Кількість контурів | Двохконтурний |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 90 °С |
| Об'єм води в котлі, л | 41 |
| Площа обігріву, кв. м | 160/120 м2 |
| Теплова потужність, кВт | 16/12 кВт |
| Тип котла | Комбінований |
| Тип палива | Газ/тверде паливо |
| Тиск, бар | 0,2 МПа (2 кг/см2) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 137 ₴


