Свердловинний шнековий електронасос NPO 4SQGD 1.2-45-0,28 + кабель 10 м
- Готово до відправки
- Код: 4823121304767
2 907 ₴
2 631 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний шнековий електронасос NPO 4SQGD 1.2-45-0,28 + кабель 10 м Свердловинні шнекові електронасоси NPO 4SQGD призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі і з використанням автоматичних систем підтримки тиску. Обмеження насоса NPO NPO 4S QGD 1.2-45-0,28: перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю; загальна мінералізація води, не більше 1500 г / м3; показник рН 6,5-9,5; максимальний розмір частинок, не більше 1 мм. Конструктивні особливості насоса NPO 4S QGD 1.2-45-0,28: патрубок напірний з нержавіючої сталі; насосний вузол - двозахідна гумова обойма і шнек з покриттям хромом (Cr); сорочка насосної камери з нержавіючої сталі; вал з нержавіючої сталі AISI 304; гвинти, стягуючі болти і корпус електродвигуна з нержавіючої сталі; ущільнення торцеве-графіт / кераміка / NBR / AISI 304; покращено захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальною манжетою. Двигун насоса NPO 4S QGD 1.2-45-0,28: асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором; клас нагрівостійкості ізоляції В; однофазне виконання з встановленим в корпус двигуна конденсатором; режим роботи: тривалий. Характеристики: Виробник: NPO Кількість фаз: Однофазний Захист сухого ходу: Ні Діаметр патрубка, дюйм: 1 Тип води: З дрібними частинками Тип: Шнековий Тип обертання: З постійною частотою обертання Напруга, В: 230 Потужність, кВт: 0,58 Максимальна продуктивність, м³ / год: 1,9 Максимальний напір, м: 91 Максимальна кількість включень на годину: 20 Ступінь захисту: IP68 Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 35 Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Довжина кабелю, м: 10 Діаметр, мм: 97 Висота, мм: 525 Маса, кг: 9,8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,8 |
| Висота, мм | 525 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр насосу | 97 мм |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 35 |
| Напруга | 230 В В |
| Напір max, м | 91 |
| Потужність, кВт | 0,58 |
| Принцип дії | Шнековий |
| Продуктивність, м3/год | 1,9 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 631 ₴


