Інфрачервоний контролер кондиціонера SALUS SIR600 (ZigBee)
- Готово до відправки
- Код: SIR600
4 310 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інфрачервоний контролер кондиціонера SALUS SIR600 (ZigBee) Пульт дистанційного керування SIR600 інтегрується з системою SALUS Smart Home System, пропонуючи контроль над сотнями брендів кондиціонерів через додаток SLAUS Premium Lite. Це чудове доповнення до будь-якої системи розумного будинку, що забезпечує зручність, гнучкість і кращий контроль вашої системи кондиціонування. Ключові особливості та переваги: Підключення до WiFi за допомогою інтернет шлюзу SIR600 має доступ до онлайн-бази даних інфрачервоного випромінювання кондиціонерів, що дозволяє швидко і легко ідентифікувати і зіставити його з вашою моделлю кондиціонера. Підтримує функції керування кондиціонером (залежить від моделі кондиціонера) з інтерфейсом користувача в мобільному додатку, включаючи режими роботи, задану температуру нагрівання/охолодження, швидкість вентилятора і зміну напрямку повітряного потоку. Специфікація продукту: Цей вдосконалений контролер підтримує сотні брендів кондиціонерів з інфрачервоними пультами дистанційного керування, забезпечуючи широку сумісність і легке встановлення. За допомогою SIR600 ви можете дистанційно регулювати температуру в будинку і синхронізувати опалення та охолодження для оптимального комфорту. Скористайтеся зручністю та ефективністю сучасної технології «розумного будинку» за допомогою інтелектуального інфрачервоного контролера SIR600, який зробить вашу систему кондиціонування більш інтелектуальною та зручною у користуванні. Характеристики: Вхідна потужність: 5Vdc 1A через USB-C Підключення: WiFi 2.4GHz Зв'язок: Автоматичний режим, охолодження, осушення, вентилятор та обігрів (Залежно від моделі кондиціонера) Зміна напрямку повітряного потоку Підтримує тільки вертикальне гойдання і до 7 положень Швидкість вентилятора Авто і 1 - 7 (Залежно від моделі кондиціонера) Температура зберігання: -10°C до 50°C, <90% RH Робоча температура: -0°C до 40°C, 5-90% RH, без конденсації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура довкілля, °C | -10°C до 50°C, <90% RH |
| Потужність, Вт | 5Vdc 1A через USB-C |
| Режими | Автоматичний режим, охолодження, осушення, вентилятор та обігрів (Залежно від моделі кондиціонера) |
| Робоча температура | -0°C до 40°C, 5-90% RH, без конденсації град. |
| Розмір, мм | 68х27 мм |
| Тип зв’язку | Бездротовий ZigBee 2,4ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 310 ₴


