Дротовий тижневий програматор температури SALUS BTRP230 під рамку 55х55 (230В)
- Готово до відправки
- Код: BTRP230
4 243 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дротовий тижневий програматор температури SALUS BTRP230 під рамку 55х55 (230В) Електронний, тижневий, програмований кімнатний терморегулятор Salus BTRP230 забезпеч ує Вам великі вигоди в порівнянні з іншими стандартними виробами даного типу. BTRP230 - термостат від компанії SALUS Controls , це стильний і точний цифровий кімнатний термостат, оснащений великим РК-екраном, що легко читається, і сенсорними кнопками, який легко можна монтувати під рамки 55 х 55 мм. Завдяки цьому термостату ви можете без проблем регулювати задану температуру в приміщенні, створюючи комфортні умови для проживання. Основні властивості: Тижневе програмування роботи термостату Три рівні температур - Комфортний/Економний/Захист від замерзання Програмування розкладів – 6 періодів на добу Функція VP (захист клапанів) Імпульсна Модуляція (PWM) Функція NSB (Нічне пониження температури - MASTER) Автоматичне перемикання режимів Нагрівання/Охолодження за рахунок клеми СО Блокування Опції Охолодження Інтуїтивне програмування за рахунок сенсорної панелі Безшумна робота Функція вимкнення при надто низькій/високій температурі Товщина після встановлення у настінній (60 мм) коробці - 13 мм Технічні характеристики: Живлення: 230 V AC 50 Hz Макс. навантаження: 0.5 A Вихід: 230 V AC 50 Hz Діапазон встановлення температур: 5 - 30ºC Гістерезис: +/-0.5ºC або +/-0.25ºC Країна бренду: Великобританія Споживана потужність (Вт): 1,8 Цикл роботи: тижневий Максимальний струм навантаження (A): 0,5 A Контроль стану роботи: ЖК-дисплей По виду підключення: провідні Розмір: 71 x 71 x 46 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Дисплей | Так |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання температури, °C | 5 - 35 ºC |
| Живлення | 230 V AC 50 Hz |
| Клас захисту | IP30 |
| Максимальний струм, А | 0,5 A |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 1,8 |
| Розмір, мм | 71 x 71 x 46 мм |
| Тип підключення | Дротовий |
| Керування | Сенсорне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 243 ₴


