Циркуляційний насос NPO BPS 32-14-220 шнур живлення + приєднувальний комплект Електронасоси циркуляційні серії GPD 32-14 призначені для перекачування робочих рідин в одно- та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, у тому числі, що використовують енергію сонця; теплових насосів; системах кондиціонування повітря при стабільному або слабкому витраті робочої рідини. Обмеження: робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв/кг вміст сполук заліза, трохи більше 500 мкг/кг вміст розчиненого кисню, трохи більше 50 мкг/кг вміст нафтопродуктів, трохи більше 1 мг/кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується від -10°С до +110°С максимальна температура довкілля: +40°С щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С Коротка технічна характеристика: Максимальний тиск до 14 м Максимальна об'ємна подача до 13.0 м³/год (3.61 л/с) Кількість робочих швидкостей – одна Монтажна довжина 220 мм\n Робочі характеристики: Характеристики наведені для води без газу з щільністю 1,0 кг/дм³, кінематичною в'язкістю 1 мм²/с, температурою рідини, що перекачується 20°С, при висоті всмоктування 0 м Конструктивні особливості: Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом Корпус насосної камери із чавуну Колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру Ведучий вал із металокераміки Підшипники радіального типу із металокераміки Гільза ротора захисна із нержавіючої сталі AISI304 Відбивач із нержавіючої сталі AISI304 Корпус двигуна з алюмінію Гайки сполучні в комплекті Двигун: Асинхронний двополюсний із короткозамкненим «мокрим» ротором Охолодження двигуна рідиною, що перекачується Ступінь захисту IP 44 Клас ізоляції H Однофазне виконання із встановленим у коробку виводів конденсатором Максимальна частота обертання: 2850 об/хв Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник: NPO Вид насоса: Циркуляційний Спосіб установки насоса: Поверхневий Максимальний напір: 14 м Пропускна здатність: 13 куб.м/год Споживана потужність: 550 Вт Напруга мережі: 220~240 В Частота: 50 Гц Якість води: Чиста Максимальна температура робочої рідини: 1 10 °С Матеріал корпусу: Чавун Діаметр роз'єму з'єднання: 2" Країна виробник: Китай Гарантійний термін: 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Поверхневий |
| Діаметр патрубка | 2" |
| Клас захисту | IP 44 |
| Кількість обертів, об/хв | 2850 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | Від -10°С до +110°С |
| Матеріал корпусу | Двигун - алюміній, насосна камера - чавун |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | до 14 м |
| Охолодження | Рідиною, що перекачується |
| Потужність, Вт | 550 |
| Продуктивність, м3/год | До 13.0 м3/рік (3.61 л/с) |
| Режими роботи | Тривалий |
| Робочий тиск, бар | 1 МПа (10 бар) |
| Тип води | Чиста |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний із короткозамкненим «мокрим» ротором |
| Тип насоса | Циркуляційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 422 ₴


