Свердловинний насос NPO FOCUS 2-65B (кабель 60 м, шнур підвісу)
- Готово до відправки
- Код: 4823121305276
8 802 ₴
7 329 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний насос NPO FOCUS 2-65B (кабель 60 м, шнур підвісу) Насоси свердловинні серії FOCUS призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок із свердловин діаметром не менше 120 мм. Ідеально підходять для систем водопостачання приватних будинків, поливу садів та городів, систем крапельного зрошення, фермерських господарств та мийних комплексів. Обмеження: Рідина, що перекачується: чиста вода (окрім морської) або інші рідини, схожі з водою по щільності та хімічній активності Загальна мінералізація води, не більше 1 500 г/м³ Показник рН 6,5 – 9,5 Вміст механічних домішок, не більше 250 г/м³ Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм Максимальна температура рідини, що перекачується, +35°С Конструктивні особливості: Патрубок напірний з латуні Корпус насосної камери з нержавіючої сталі Колесо робоче – плаваюче, відцентрове, закритого типу, виконане з ацетатної смоли Фланець перехідний з латуні Вал насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Гвинти, стягуючі скоби та кожух захисний з нержавіючої сталі AISI 304 Ущільнення торцеве – графіт/SiC/NBR/ AISI 304 Покращений захист електродвигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальної манжетою Укомплектований кабелем живлення з євровилкою Укомплектований тросом підвісу (поліефірним) довжиною, що дорівнює довжині кабелю живлення Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, мастилонаповнений Спеціальне електротехнічне мастило, нешкідливе для здоров’я людини і навколишнього середовища Ступінь захисту: IPХ8 Клас нагрівосійкості ізоляції В Однофазне виконання з встановленими в корпус електродвигуна конденсатором і вбудованим в обмотку пристроєм захисту двигуна від перевантажень Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Принцип дії: відцентровий Споживана потужність, Вт: 1150 Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Діаметр насоса, мм: 107 Мінімальний діаметр свердловини, мм: 120 Тип приєднання патрубків: різьблення Вихідний патрубок: G1-B Максимальна глибина занурення, м: 40 Максимальний напір, м: 95 Максимальна продуктивність, м³ / год: 4 Оптимальний напір, м: 65 Оптимальна продуктивність, м³ / год: 2 Тип рідини: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 35 Максимальний розмір часток, мм: 0,2 Шнур електроживлення, довжина, м: 60
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19,5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю, м | 60 |
| Діаметр підключення | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 мм |
| Клас захисту | IPХ8 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 35 °C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0,2 |
| Матеріал робочого колеса | Ацетатна смола |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 95 |
| Потужність, Вт | 1150 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, л/хв | 60 |
| Продуктивність, м3/год | 4 |
| Тип води | Чиста вода |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, мастилонаповнений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 329 ₴


