Дренажний електронасос NPO DSP 400P
- Готово до відправки
- Код: 4823121305061
1 565 ₴
1 417 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажний електронасос NPO DSP 400P Дренажні електронасоси серії DSP 400Р призначені для відведення води з приміщень, що затоплюються; перекачування дощової та фільтраційної води; наповнення або спорожнення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску. Обмеження: рідина, що перекачується: чиста або злегка забруднена вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю показник рН 5 – 9 вміст механічних домішок, трохи більше 1 кг/м3 максимальний розмір частинок не більше 5 мм максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С мінімальний рівень осушення: 210 мм мінімальний діаметр колодязя: 600 мм Конструктивні характеристики: моноблочні вертикальні занурювальні бічне розташування напірного патрубка корпус електронасосу та насосної камери виконаний з міцного технополімеру колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з міцного технополімеру вал із нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт/кераміка/NBR/AISI 304 для захисту двигуна від попадання рідини додатково встановлені два манжетні ущільнення укомплектований поплавковим вимикачем укомплектований перехідником під шланг і колінчастою муфтою укомплектований кабель живлення Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором охолодження двигуна рідиною, що перекачується ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції В однофазне виконання із встановленим у корпус електронасоса конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Принцип дії: Відцентровий Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/2 Максимальна глибина занурення, м: 5 Максимальна продуктивність, м³/година: 6.7 Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 35 Максимальний натиск, м: 6 Матеріал робочого колеса: Технополімер Напруга живлення, В: 220 Наявність автоматики: Поплавковий вимикач Номінальна потужність насоса, Вт: 400 Оптимальна продуктивність, м³/година: 3.6 Оптимальний натиск, м: 3.7 Шнур електроживлення, довжина, м: 8 Гарантійний термін, міс.: 18
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина шнура живлення, м | 8 |
| Діаметр патрубка | 1 1/2" |
| Діаметр свердловини, мм | 600 мм |
| Клас захисту | IPХ8 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35° С |
| Максимальний розмір частинок, мм | 5 мм |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 6 |
| Потужність, Вт | 400 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, л/хв | 112 |
| Продуктивність, м3/год | 6.7 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417 ₴


