Розумна сонячна камера ENGO ECAM-SOLAR Wi-Fi 4MP з акумулятором і сонячною панеллю роз’єм живлення USB-C 5VDC 2A вбудований Li-Ion акумулятор 5200mAh (час автономної роботи до 30 днів) в комплекті з сонячною панеллю для зарядки акумулятора без необхідності зовнішнє джерело живлення повністю бездротова установка, немає необхідності прокладати кабелі зовнішнє настінне кріплення IP65, стійке до атмосферних впливів роздільна здатність камери Full HD 4MP (2560x1440P) кут огляду 109° виявлення руху з регульованою чутливістю день/ніч/авторежим Wi-Fi зв’язок через додаток Engo Smart Характеристики: Живлення: Вбудований літій-іонний акумулятор 5200 мАг Порт живлення: USB Type C 5VDC 2A Тип зв'язку: Wi-Fi 2.4GHz Роздільна здатність: 4Mpx 2560*1440P Карта пам'яті: TF не входить (макс. до 256 ГБ) Клас захисту: IP65 Розмір, мм: 125 x 48 x 77
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості моделі | Роздільна здатність: 4Mpx 2560*1440P. Карта пам'яті: TF не входить (макс. до 256 ГБ). Кут огляду - 109° |
| Режими роботи | День/ніч/авторежим |
| Розмір, мм | 125 x 48 x 77 мм |
| Тип акумулятора | Вбудований літій-іонний акумулятор 5200 мАг |
| Тип підключення | USB Type C 5VDC 2A |
| Управління по Wi-Fi | 2.4GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 402 ₴


