Електронасос Спрут GPD32-8S-180, приєднувальний комплект
- Готово до відправки
- Код: 4823131304361
4 199 ₴
3 800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронасоси циркуляційні серії GPD32-8S-180 призначені для перекачування робочих рідин в одно- і двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, в тому числі, що використовують енергію сонця, теплових насосах, системах кондиціонування повітря при стабільному або слабо мінливому витраті робочої рідини. Обмеження: робоча рідина: чисті нев’язкі неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна жорсткість рідини не більше 700 мкг-екв/кг вміст сполук заліза не більше 500 мкг/кг вміст розчиненого кисню не більше 50 мкг/кг вміст нафтопродуктів не більше 1 мг/кг значення pH 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) граничні нижню і верхню значення температури перекачуваємої рідини від -10°С до +110°С максимальна температура навколишнього середовища: +40°С щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90°С Конструктивні характеристики: моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче — центробіжне, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру вал з металокераміки підшипники ковзання радіального типу з металокераміки гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 корпус двигуна з алюмінію гайки сполучні в комплекті Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, тришвидкісний охолодження двигуна рідиною, що перекачується перемикання швидкостей здійснюється механічним трьох позиційним перемикачем ступінь захисту IP44 клас ізоляції H однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон температур, °C | -10°С до +110°С |
| Захист | IP44 |
| Матеріал робочого колеса | Термостійкий полімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | до 6,6; 8,2; 8,6 м |
| Охолодження | Охолодження двигуна рідиною, що перекачується |
| Потужність, Вт | 150, 225, 280 Вт |
| Принцип дії | Центробіжний |
| Продуктивність, л/м | до 0,83; 1,8; 2,92 л/с |
| Тип води | Чиста вода |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴


