Електронасос відцентровий багатоступінчастий NPO MRS 6/3-56
- Готово до відправки
- Код: 4823121304903
7 879 ₴
7 132 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронасос відцентровий багатоступінчастий NPO MRS 6/3-56 Електронасоси серії MRS, MRSV призначені для використання в системах водопостачання, в тому числі і автоматичного. Конструктивні особливості: Моноблочного типу відцентрові самовсмоктувальні (окрім MRS3, MRS4, MRS5) багатоступінчасті Електронасоси MRS горизонтального виконання, MRSV вертикального виконання Насосна камера виконана з чавуну та нержавіючої сталі Клапан самовсмоктування (відсутній в MRS3, MRS4, MRS5) та дифузори – зі склонаповненого технополімеру Колесо робоче відцентрове закритого типу Робочі колеса - зі склонаповненого технополімеру або нержавіючої сталі (моделі MRS Q5 /6-45 SS, MRS Q6 /6-54 SS) Вал із нержавіючої сталі AISI 304 Ущільнення торцеве з графіту/кераміки/NBR/AISI 304 Обмеження: Рідина, що перекачуються: вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м³ Показник рН 6,5–9,5 Вміст механічних домішок, не більше 0,1% Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм Максимальна температура навколишнього середовища +40 °С Максимальна температура рідини, що перекачується, +60 °С або +40 °С (для MRS3, MRS4, MRS5) Двигун: Електродвигун асинхронний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією Ступінь захисту IP44 Клас нагрівостійкості ізоляції В Однофазне виконання зі встановленим в коробку виводів конденсатором Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Номінальна об’ємна подача, л/хв (м3/год): 50 (3) Максимальна об’ємна подача, л/хв (м³/год): 100 (6) Номінальний напір, м: 56 Максимальний напір, м: 70 Об’ємна подача (робочий інтервал), л/хв: 80-30 Натиск (робочий інтервал), м: 35-64 Споживана потужність (Р1), Вт: 1400 Максимальний робочий струм, А: 7,0 Загальний ККД, %: 32 Номінальна потужність (P2), Вт: 1200 Напруга електромережі, В: 220±10% Частота електромережі, Гц: 50±2,5% Режим роботи: Тривалий (S1) Ступінь захисту: ІР44 Клас нагрівостійкості ізоляції: В Макс. припустимий тиск в насосній камері, МПа: 1,0 Максимальна висота всмоктування, м: 8 Різьба вхідного/вихідного патрубку: G1¼-B/G1-B Маса нетто, кг: 17,2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 17,2 |
| Висота всмоктування, м | 8 |
| Габарити (ВхШхГ) | 502х190х184 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр підключення | 1¼ / 1 |
| ККД (%) | 32 |
| Клас захисту | IР44 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +60 °С |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0,2 мм |
| Максимальний струм, А | 7,0 |
| Матеріал корпусу | Чавун та нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Склонаповненого технополімеру |
| Напруга | 220 В ± 10%, 50 Гц В |
| Напір max, м | 70 |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Продуктивність, л/хв | 90 |
| Продуктивність, м3/год | 5,4 |
| Режими роботи | Тривалий (S1) |
| Тип двигуна | Електродвигун асинхронний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією |
| Тип насоса | Відцентровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 132 ₴


