Розширювальний бак Imera R 24 (без ніжок) 24 л
- Готово до відправки
- Код: R 24
1 817 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розширювальний бак Imera R 24 (без ніжок) 24 л IMERA R 24 л - розширювальний бак (експанзомат) мембранного типу, призначений для компенсації зміни об'єму теплоносія при нагріванні та розширенні теплоносія (води або незамерзаючих рідин) у системах опалення закритого типу та підтримання в них робочого тиску, а також застосовується в сонячних системах. Конструктивно практично не відрізняється від гідроакумулятора, всередині оснащений харчовою мембраною, що дозволяє використовувати в системах холодного та гарячого водопостачання. Вибір обсягу розширювального бака залежить від загального літража системи. Якщо Ви не знаєте який купити розширювальний бак IMERA, то варто орієнтуватися на 10% від загального об'єму рідини в системі. Наприклад, якщо в системі 120 літрів води, то знадобиться розширювальний бак IMERA на 12 літрів, якщо 350, то 35 літрів. Конструкція розширювального бака для опалення IMERA R 24: 1) Конструкція розширювальних баків IMERA R 24 л влаштована так, що вода знаходиться всередині мембрани і не стикається з повітрям та стінками бака, що не змінює властивостей рідини (води) та не викликає корозії самого бака. 2) Повітря знаходиться навколо мембрани і накачується через ніпель розташований на сталевому корпусі бака. 3) Мембрана притискається спеціальним фланцем із приєднувальним патрубком. Баки до 35 л зручно монтувати на спеціальний кронштейн для розширювального бака. 4) Мембрана виготовляється з харчового синтетичного каучуку EPDM найвищої якості, що дозволяє витримувати високі робочі параметри -10/+100 °С і робочий тиск до 16 атм, що особливо важливо не тільки в опалювальних системах, але і в системах гарячого водопостачання (Г). Характеристики: Об'єм: 24 л Тип: підвісний Діаметр підключення: 3/4" Робоча температура: -10°C +100°C Тип мембрани: змінна Матеріал мембрани: харчова гума EPDM (Ethylene Propylene Dienе Monomer) Мінімальний робочий тиск: 1.5 бар Максимальний робочий тиск: 8 бар Діаметр: 280 мм Висота: 483 мм Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 483 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Діаметр, мм | 280 мм |
| Матеріал бака | Пофарбована сталь |
| Монтаж | Настінний, підвісний |
| Об'єм бака, л | 24 л |
| Призначення | Для: підтримання постійного тиску в системах водопостачання, компенсації гідравлічних ударів, температурних розширень |
| Підведення води | верхнє |
| Робоча температура | -10°C +100°C град. |
| Робочий тиск, бар | 1.5 - 8 бар |
| Функції | Забезпечення стабільного тиску води в системі гарячого або холодного водопостачання, запобігання насоса від частих включень / виключень, створення запасу води на випадок аварійного відключення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 817 ₴


