Розширювальний бак Imera R 5 (5 л, різьбова частина Ø3/4") Мембранні баки IMERA (гідроакумулятори) призначені для: підтримання постійного тиску в системах водопостачання, компенсації гідравлічних ударів, температурних розширень. Гідроакумулятори і розширювальні баки IMERA виготовлені з сталі. Покриття гидробаков – эпоксидированная поліестерна фарба. Це перешкоджає появі іржі і корозії. Мембрана зроблена з EPDM. Використання гідроакумулятора IMERA R 5 (5 л) г арантує продовження терміну служби насосного обладнання за рахунок зменшення частоти включень і виключень електронасоса. Мембранні баки мають сучасне антикорозійне покриття і оцинковані приєднувальні фланці, що підвищує надійність. Обсяг бака IMERA R5 - 5 л Максимальний робочий тиск IMERA R5 – 8 бар Конструкція і функції бака IMERA R 5 (5 л) Всі гідроакумулятори IMERA проходять на заводі тестування і сертифікацію. Що забезпечує гарантію якості кожного бака. Гідроакумулятор являє собою сталевий бак, всередині якого розташована змінна гумова мембрана. Краї мембрани (груші) притискаються до виходу бака за допомогою фланця з різьбовим приєднанням. Мембрана і спосіб її кріплення до баку забезпечують герметичність системи, не допускають проникнення повітря всередину, запобігають зараженню і корозію. Функції гідроакумулятора IMERA R 5 (5 л): забезпечення стабільного тиску води в системі гарячого або холодного водопостачання запобігання насоса від частих включень / виключень створення запасу води на випадок аварійного відключення Характеристики: Об`єм: 5 л Покриття: Епоксидний порошок Підключення: Верхнє Діаметр підключення: 3/4" Мінімальний робочий тиск: 1.5 бар Максимальний робочий тиск: 8 бар Спосіб встановлення: Настінний Гарантійний термін: 12 місяців Діаметр: 160 мм Висота, мм: 300 мм Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Діаметр, мм | 160 мм |
| Матеріал бака | Пофарбована сталь |
| Монтаж | Настінний, підвісний |
| Об'єм бака, л | 5 л |
| Призначення | Для: підтримання постійного тиску в системах водопостачання, компенсації гідравлічних ударів, температурних розширень |
| Підведення води | верхнє |
| Робочий тиск, бар | 1.5 - 8 бар |
| Функції | Забезпечення стабільного тиску води в системі гарячого або холодного водопостачання, запобігання насоса від частих включень / виключень, створення запасу води на випадок аварійного відключення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083 ₴


