Розширювальний бак Imera RV 150 (150 л, вертикальний, різьбова частина 1")
- Готово до відправки
- Код: RV 150
8 034 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розширювальний бак Imera RV 150 (150 л, вертикальний, різьбова частина 1") Мембранні баки IMERA (гідроакумулятори) призначені для: підтримання постійного тиску в системах водопостачання, компенсації гідравлічних ударів, температурних розширень. Гідроакумулятори і розширювальні баки IMERA виготовлені з сталі. Покриття гидробаков – эпоксидированная поліестерна фарба. Це перешкоджає появі іржі і корозії. Мембрана зроблена з EPDM. Використання гідроакумулятора IMERA RV150 (150 л) г арантує продовження терміну служби насосного обладнання за рахунок зменшення частоти включень і виключень електронасоса. Мембранні баки мають сучасне антикорозійне покриття і оцинковані приєднувальні фланці, що підвищує надійність. Обсяг бака IMERA RV150 - 150 л Максимальний робочий тиск IMERA RV150 – 8 бар Конструкція і функції бака IMERA RV150 (150 л) Всі гідроакумулятори IMERA проходять на заводі тестування і сертифікацію. Що забезпечує гарантію якості кожного бака. Гідроакумулятор являє собою сталевий бак, всередині якого розташована змінна гумова мембрана. Краї мембрани (груші) притискаються до виходу бака за допомогою фланця з різьбовим приєднанням. Мембрана і спосіб її кріплення до баку забезпечують герметичність системи, не допускають проникнення повітря всередину, запобігають зараженню і корозію. Функції гідроакумулятора IMERA RV 150 (150 л ): забезпечення стабільного тиску води в системі гарячого або холодного водопостачання запобігання насоса від частих включень / виключень створення запасу води на випадок аварійного відключення Характеристики: Об`єм: 150 л Покриття: Епоксидний порошок Підключення: Верхнє Діаметр підключення: 1" Мінімальний робочий тиск: 1.5 бар Максимальний робочий тиск: 8 бар Спосіб встановлення: Підлогове Гарантійний термін: 12 місяців Діаметр: 550 мм Висота, мм: 790 мм Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 790 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 1" |
| Діаметр, мм | 550 мм |
| Матеріал бака | Пофарбована сталь |
| Монтаж | Напольне |
| Об'єм бака, л | 150 л |
| Призначення | Для: підтримання постійного тиску в системах водопостачання, компенсації гідравлічних ударів, температурних розширень |
| Підведення води | верхнє |
| Робочий тиск, бар | 1.5 - 8 бар |
| Функції | Забезпечення стабільного тиску води в системі гарячого або холодного водопостачання, запобігання насоса від частих включень / виключень, створення запасу води на випадок аварійного відключення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 034 ₴


