Плоский паяльник зі станиною Marek ZO-110 MAREK — це торгова марка, що існує в Польщі з 2010 року та розробляє й розробляє інноваційні продукти для внутрішнього польського споживача. На вигляд великої конкуренції й насиченості на ринку, інженери MAREK ТМ прагнуть максимально наблизитися до ідеального співвідношення "ціна-якість". Паяльник для поліпропіленових труб Marek ZO-110 належить до професійних паяльників. На цей момент Marek ZO-110 один із найвідоміших і найнадійніших паяльників завдяки невисокій ціні та високій надійності. До комплекту цього паяльника входить: паяльник комплект тефлонових насадок 75, 90,110 діаметра кріпильні болти ключі інструкція монтажу металевий ящик Також паяльник має компактну форму, зручну ручку, рухому ніжку для зручності роботи самостійно. Характеристики: Тип обладнання: Паяльник пластикових труб Торгова марка: Marek Модель: Плоский + насадки Країна виробник: Польша Живлення: 220 В Потужність: 1200 Вт Робоча температура: 300 °С Діаметри насадок: 75, 90, 110 мм Мінімальна робоча температура: 50 °C Комплектація: Паяльник, Комплект насадок для пайки (Ø 75, 90, 110 мм), Кріпильні болти для насадок, Ключ для закріплення зварювальних насадок, Металевий ящик для зварювальної машини та комплектуючих, Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marek |
| Країна виробник | Польща |
| Тип нагріву | Періодичне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 75, 90, 110 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Паяльник, Комплект насадок для пайки (Ø 75, 90, 110 мм), Кріпильні болти для насадок, Ключ для закріплення зварювальних насадок, Металевий ящик для зварювальної машини та комплектуючих, Інструкція з експлуатації |
| Максимальна робоча температура | 300°C |
| Напруга | 220~240 В 50 Гц В |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Призначення | Швидке та якісне з'єднання труб різних діаметрів |
| Тип | Паяльник пластикових труб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 310 ₴


