Кран кульовий MAREK ВЗ 3/4" «метелик» Повнопрохідні кульові крани використовуються як запірна арматура в системах гарячого та холодного водопостачання, зокрема системи питної води, опалення, транспортування стисненого повітря та вуглеводів. Технічні характеристики: Виробник: Marek Призначення: Водопровід внутрішній Клас герметичності затвора: А Привід: Ручний Робоче середовище: Повітря, Вода Ручний привід: Ручка метелик З'єднання американка: Ні Спосіб монтажу: Горизонтальний/вертикальний Тип затвору: Кульовий Тип підключення: Внутрішня-зовнішня Тип приєднання: Різьбове Діаметр крана: 3/4" Матеріал корпусу: Латунь Середня напрацювання на відмову: 25 000 циклів Середній повний ресурс: 55 000 циклів Номінальний тиск: 4,0 МПа Температура робочого середовища: - 25 °C...+180 °C Температура довкілля: -20 °C...+60 °C Ефективний діаметр внутрішнього проходу: >96% (повнопрохідний) Вологість довкілля: 0-60% Кут повороту між крайніми положеннями: 90° Ремонтопридатність Коефіцієнт місцевого опору: 0,121 Пропускна здатність Kvs: 15.8 Максимально допустимий вигинальний момент на корпус: 85 Гранично допустимі крутні моменти під час монтажу: 30 Середній повний термін експлуатації: 30 років Країна виробник: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marek |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кульовий, прямий |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Кут повороту ринві | 90° |
| Максимальна температура довкілля, °C | -20 °C...+60 °C |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Горизонтальний/вертикальний |
| Робоча температура | 25 °C...+180 °C град. |
| Тип важеля | Ручка метелик |
| Тип приводу | Ручний |
| Тиск, бар | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴


