Розширювальний бак SPRUT/NPO FT 12L D.324
- Готово до відправки
- Код: 4823121302725
1 319 ₴
1 205 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розширювальний бак SPRUT/NPO FT 12L D.324 Розширювальний бак призначений для запобігання підвищенню гідравлічного тиску в замкнутій водяній системі. Якби не було демпфера, то окремі елементи системи водяного опалення не витримали тиску нагрітої води. А так «зайва» вода на якийсь час відтікає в розширювальний бак. Демпфер традиційної системи опалення виконує відразу кілька функцій: вміщує надлишок води, що утворюється внаслідок її нагрівання; заповнює нестачу води при зниженні її температури або у разі незначного витоку; збирає повітря, що проникає у систему водяного опалення; збирає повітря, що виділяється із нагрітої води. Конструктивні характеристики: Складається з металевої ємності, всередині якої знаходиться мембрана з термостійкої гуми. таким чином гарантується довгий термін життя бака і чистоту води, що прокачується. Розширювальні баки для систем опалення та бойлерних систем призначені для поглинання надлишку об'єму води, що виділяється системою при зміні її температури. Характеристики: Тип обладнання: Розширювальний бак Торгова марка: Sprut/NPO Модель: FT12L D.324 Країна-виробник: Китай Об`єм: 12 л Висота: 165 мм Глибина: 324 мм Ширина: 324 мм Діаметр підключення: 3/4" Робочий тиск: 4 бар Вага: 3.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.8 кг |
| Висота, мм | 165 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, мм | 324 мм |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Об'єм бака, л | 12 |
| Робочий тиск, бар | 4 |
| Тип | Розширювальний бак |
| Ширина, мм | 324 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴


