Wi-Fi інтелектуальна прожекторна камера ENGO ECAM-L1 4 Мп вбудована світлодіодна лампа: регульована яскравість роздільна здатність камери: Full HD 4MP, 2560*1440P кут огляду камери: 109° виявлення руху: Автоматичне кут виявлення PIR: 120°, PIR-сенсор: 0,5°, PIR-сенсор: 0,5° кріплення: настінна, вулична режими роботи: день/ніч/авто дальність нічного бачення: до 10 метрів двосторонній аудіо зв’язок: з шумозаглушенням слот для карт пам’яті: підтримка карт до 256 ГБ зв’язок: бездротовий Wi-Fi 2.4GHz діапазон робочих температур: від -10°C до +50°C пуш-повідомлення: в додатку Engo Smart Характеристики: Живлення: 5V DC USB Typ C Тип зв'язку: Wi-Fi 2.4GHz Світло: 800 – 1000 lm Роздільна здатність: 4Mpx 2560*1440P Карта пам'яті: TF не входить (макс. до 256 ГБ) Клас захисту: IP65 Розмір, мм: 108 x 65 x 185
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості моделі | Роздільна здатність: 4Mpx 2560*1440P. Карта пам'яті: TF не входить (макс. до 256 ГБ). Кут огляду - 109°. Світло: 800 – 1000 lm |
| Режими роботи | День/ніч/авторежим |
| Розмір, мм | 108 x 65 x 185 мм |
| Тип підключення | 5V DC USB Typ C |
| Управління по Wi-Fi | 2.4GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 955 ₴


