Wi-Fi Розумна камера з подвійним прожектором ENGO ECAM-L2 4 Мп зв’язок: бездротовий Wi-Fi 2,4 ГГц світлодіодна лампа до 3000 люмен кріплення: настінне, зовнішнє роздільна здатність камери: Full HD 4MP, 2560*1440P кут огляду камери: 110° – 110 кут виявлення PIR-сенсора: 120 режими роботи: день/ніч/авто пуш-повідомлення: у застосунку Engo Smart дальність нічного бачення: до 10 метрів двосторонній аудіо зв’язок: з шумозаглушенням слот для карт пам’яті: підтримка карт до 256 ГБ діапазон робочих температур: від -10°C до +50°C Характеристики: Живлення: 230V AC (макс. 25 Вт) Тип зв'язку: Wi-Fi 2.4GHz Світло: 2500 – 3000 lm Роздільна здатність: 4Mpx 2560*1440P Карта пам'яті: TF не входить (макс. до 256 ГБ) Клас захисту: IP65 Розмір, мм: 283 x 175 x 192
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Напруга | 230V AC (макс. 25 Вт) В |
| Особливості моделі | Роздільна здатність: 4Mpx 2560*1440P. Карта пам'яті: TF не входить (макс. до 256 ГБ). Кут огляду - 110°. Світло: 2500 – 3000 lm |
| Режими роботи | День/ніч/авторежим |
| Робоча температура | Від -10°C до +50°C град. |
| Розмір, мм | 283 x 175 x 192 мм |
| Управління по Wi-Fi | 2.4GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴


