Циркуляційний фланцевий насос NPO BPS32-9SF-220/220V шнур живлення + приєднувальний комплект
- Готово до відправки
- Код: 4823121305344
14 670 ₴
13 278 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний фланцевий насос NPO BPS32-9SF-220/220V шнур живлення + приєднувальний комплект Електронасоси циркуляційні з мокрим ротором серії BPS-SF призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціонування, сонячних системах обігріву, а також в системах гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів та інших споживачів. Умовне позначення електронасосів BPS_SF. Електронасос циркуляційний фланцевий із «мокрим ротором». BPS32-9SF- 220/220V де: BPS – найменування серії 32 – діаметр умовного проходу (DN), мм 9 - максимальний натиск, м S – три швидкості F – фланцеве приєднання 220 – монтажна база, мм 220V – робоча напруга Крнструктивні особливості: Моноблочні горизонтальні фланцеві з одним робочим колесом Корпус насосної камери з чавуну із внутрішнім катафорезним покриттям. Робоче колесо – відцентрове, закритого типу, виготовлене з нержавіючої сталі Вал з нержавіючої сталі Підшипники ковзання із силікованого графіту Гільза статора захисна із нержавіючої сталі AISI 304 Відбивач із нержавіючої сталі AISI 304 Корпус двигуна з алюмінію Фланці відповідні приєднувальні у комплекті Обмеження: Робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю Загальна жорсткість трохи більше 700 мкг-экв/л Вміст сполук заліза трохи більше 500 мкг/л Вміст розчиненого кисню трохи більше 50 мкг/л Водневий показник рН: 7,0 - 9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується: +2°С...+110°С Максимальна температура довкілля: +40°С Вологість у приміщенні має перевищувати 95%. Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С. Двигун: Асинхронний двополюсний із короткозамкненим «мокрим» ротором тришвидкісний Охолодження двигуна рідиною, що перекачується Вибір режиму роботи здійснюється перемикачем у коробці виводів Вбудоване термореле для захисту двигуна (через контактор) Індикатор неправильного обертання двигуна Ступінь захисту IP44 Клас нагрівостійкості ізоляції F Трифазне виконання (крім BPS65-9SF-340) або однофазне виконання із встановленим у коробку виводів конденсатором (тільки BPS65-SF-340) Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Бренд: NPO Тип: Циркуляційний насос Максимальний натиск, м: 9 Максимальна продуктивність, л/хв: 197 Потужність, Вт: 380 Кількість фаз: Однофазний Монтажна довжина, мм: 220 Підключення: Фланецеве Підключення до трубопроводу, дюйми: 1 1/4" Діаметр вхідного фланця, мм: 32 Діаметр фланця, що виходить, мм: 32 Матеріал корпусу: Чавун Кількість швидкостей: 3 Застосування: Системи опалення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15,7 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина, мм | Монтажна - 220 мм |
| Діаметр підключення | 1 1/4" |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +2 °C...+110 °C |
| Матеріал корпусу | Насосна камера: чавуну з внутрішнім катафорезним покриттям, двигун: алюміній |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Охолодження | Перекачуваною рідиною |
| Потужність, Вт | 380 |
| Продуктивність, л/хв | 197 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний із короткозамкненим «мокрим» ротором тришвидкісний |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тип підключення | Фланецеві 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 278 ₴


