Циркуляційний насос NPO BPS40-18SF-250/220V шнур живлення + комплект приєднання
- Готово до відправки
- Код: 4823121305375
19 558 ₴
17 703 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос NPO BPS40-18SF-250/220V шнур живлення + комплект приєднання Електронасоси циркуляційні з «мокрим» ротором BPS-SF призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, сонячних системах обігріву, а також в системах гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів та інших споживачів. Конструктивні особливості: Моноблочні горизонтальні фланцеві з одним робочим колесом Корпус насосної камери з чавуну із внутрішнім катафорезним покриттям. Колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виготовлене з нержавіючої сталі Вал з нержавіючої сталі Підшипники ковзання із силікованого графіту Гільза статора захисна із нержавіючої сталі AISI 304 Відбивач із нержавіючої сталі AISI 304 Корпус двигуна з алюмінію Фланці відповідні приєднувальні у комплекті Укомплектований кабелем живлення Обмеження: Робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю Загальна жорсткість трохи більше 700 мкг-экв/л Вміст сполук заліза трохи більше 500 мкг/л Вміст розчиненого кисню трохи більше 50 мкг/л Водневий показник рН: 7,0 - 9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Граничне нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується: +2°С...+110°С Максимальна температура довкілля: +40°С Вологість у приміщенні має перевищувати 95%. Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні має бути не менше ніж 1,5 г водяного стовпа при температурі +90°С. Двигун: Асинхронний двополюсний із короткозамкненим «мокрим» ротором тришвидкісний Охолодження двигуна рідиною, що перекачується Вибір режиму роботи здійснюється перемикачем у коробці виводів Вбудоване термореле для захисту двигуна (через контактор) Ступінь захисту IP44 Клас нагрівостійкості ізоляції F Трифазне або однофазне виконання з встановленим у коробку виводів конденсатором та кабелем живлення Напруга живлення: 220 В, 50 Гц (однофазне виконання) Режим роботи: тривалий Характеристики: Принцип дії: відцентровий Тип ротора: мокрий Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Потужність, Вт: 1045 Монтажна довжина, мм: 250 Тип приєднання патрубків: фланець Вхідний патрубок: DN40 Вихідний патрубок: DN40 Максимальний натиск, м: 18 Максимальна продуктивність, м³/година: 17,5 Тип рідини, що перекачується: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 110 Мінімальна температура рідини, що перекачується, °С: 2 Максимальний розмір часток мм: 0.05 Кількість швидкостей: 3 Гарантійний термін, міс.: 36
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 21,6 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр патрубка | 1 1/2" |
| З'єднання | Фланець |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +2 °C...+110 °C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал корпусу | Двигун - алюміній, насосна камера - чавун |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 18 |
| Потужність, Вт | 1045 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 17.5 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип води | Чиста |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором трьохшвидкісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 703 ₴


