Дренажний насос NPO QDX 6-30-1.5F Дренажні електронасоси серії QDX призначені для відведення води із затоплюваних приміщень; перекачування дощової і фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів і забезпечення циркуляції води в них; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському і лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення і поливу низького тиску. Обмеження: Рідина, що перекачується: чиста або злегка забруднена вода або інші рідини, схожі з водою по щільності і хімічній активності Показник рН 5 - 9 Вміст механічних домішок, не більше 1 кг/м3 Максимальний розмір часток, не більше 2 мм Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°C Мінімальний діаметр колодязя: 600 мм Конструктивні особливості: Моноблочні вертикальні занурювальні Корпус насосної камері з чавуну Корпус двигуна з алюмінієвого сплаву Бічне розташування вихідного патрубка Колеса робочі – відцентрові, закритого типу, вироблені з алюмінієвого сплаву. Вал з нержавіючої сталі AISI 304 Захист по лінії вала - армована манжета, подвійне ущільнення торцеве в масляній камері Спеціальне електротехнічне мастило, нешкідливе для здоров’я людини і довкілля в масляній камері Укомплектований ручкою для перенесення і підвішування електронасоса Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором Охолодження двигуна рідиною, що перекачується Ступінь захисту IPX8 Клас нагрівостійкості ізоляції В Однофазне виконання зі встановленим в верхній кришці електронасоса конденсатором Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Характеристики: Тип обладнання: Насос дренажний Бренд: NPO Тип: Дренажний Країна виробник: Китай Якість води: чиста Глибина занурення: 5 м Ріжуча насадка: немає Максимальний натиск: 33 м Діаметр роз'єму з'єднання: 1 1/2" Живлення: 220 В Пропускна спроможність: 16 куб. м/год Допустима температура рідини: до 35°C Споживана потужність: 1780 Вт Розмір частинок, що фільтруються: 2 мм Встановлення насосу: вертикальне Допустима температура навколишнього середовища: +40°С Автоматичний контроль за рівнем води: поплавковий вимикач Довжина мережевого шнура: 10 м Гарантія: 1.5 роки Розміри (ШхВхД): 254х449х190 мм Вага: 16,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16,5 |
| Встановлення | Вертикальна |
| Гарантія | 1,5 років |
| Довжина кабелю, м | 10 м |
| Діаметр підключення | 1 1/2" |
| Клас захисту | IPX8 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | До 35°C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 2 мм |
| Матеріал робочого колеса | Алюмінієвий сплав |
| Напруга | 220 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 33 м |
| Охолодження | Рідиною, що перекачується |
| Потужність, Вт | 1780 |
| Продуктивність, м3/год | 16 |
| Розмір, мм | 254х449х190 мм |
| Тип води | Чиста |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 965 ₴


