Біметалевий радіатор Reiger 96/300 (10 секцій)
- Готово до відправки
- Код: 6557887R
5 280 ₴
4 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біметалічний радіатор Reiger 96/300 (10 секцій) Поєднують у собі найкращі якості алюмінієвих та сталевих радіаторів. Вони ефективні, невибагливі до умов експлуатації та мають сучасний привабливий дизайн, що робить їх добрим рішенням для будь-якого приміщення. Переваги: Сертифікати якості та технічна документація; Міцність конструкції дозволяє експлуатувати радіатор в умовах високого тиску та непідготовленого теплоносія; Підходить для встановлення як у звичайних, так і низькотемпературних системах із котлами будь-якого типу, у тому числі з конденсаційними; Фарбування радіатора методом анафорезу за німецькими технологіями; Висока тепловіддача; Секційне складання від виробника 6, 8, 10 секцій. Характеристики: Виробник: Reiger Країна виробник: Україна Підключення радіатора: Бокове Конструкція радіатора: Секційні Тип виробу: Радіатор опалення Матеріал виробу: Алюміній-Сталь (Al+Fe) Теплова потужність секції Δt=50 °C, Вт: 92 Теплова потужність секції Δt=60 °C, Вт: 108 Теплова потужність секції Δt=70 °C, Вт: 150 Nom. Робочий тиск, бар: 30 Висота радіатора, мм: 354 Глибина радіатора, мм: 96 Ширина секції, мм: 80 Зовнішній вигляд: Класичний Колір стандарту RAL: Білий RAL 9016 Міжосьове підключення радіатора, мм: 300 Max. t Теплоносія, °C: 120 Колір: Білий Кількість секцій, уп: 10 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reiger |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,54 |
| Висота, мм | 354 мм |
| Глибина, мм | 96 мм |
| Кількість секцій | 10 |
| Максимальна робоча температура | 120°C |
| Матеріал | Біметал (Алюміній-Сталь (Al+Fe)) |
| Міжосьова відстань | 300 мм мм |
| Об'єм теплоносія, л | 0.195 л |
| Робочий тиск, бар | 30 бар |
| Теплова потужність, Вт | Δt=50 °C, Вт: 92, Δt=60 °C, Вт: 108, Δt=70 °C, Вт: 150 |
| Ширина, мм | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴


