ТЕН Tenko RS-R 0,8 кВт нарізь 1 1/4" прямий з термостатом нержавіюча сталь ТЕН RS виробництва ТМ Tenko - це рішення, що сполучає трубчастий електронагрівач з регулятором температури в одному пристрої, яке може використовуватися в баках непрямого нагріву, алюмінієвих і чавунних радіаторах. За допомогою термостата регулюється температура рідини, що нагрівається від 25 до 75 °С. Термостат працює в автономному режимі - відключає нагрів при досягненні потрібної температури рідини і відновлює його при падінні температури теплоносія на 5 °С. На корпусі є індикація роботи пристрою. Також капілярний термостат має захист від перегріву, яка спрацьовує при досягненні температури теплоносія 95 °С. Пристрої ТЕН RS мають широку лінійку потужностей: 500 Вт, 800 Вт, 1000 Вт, 1200 Вт, 1500 Вт, Потужність 2000 Вт, 2500 Вт, 3000 Вт. Трубчасті електронагрівачі, які є основним компонентом пристрою, мають такі варіанти приєднання: G 1 "і G 1 1/4" (нарізь може бути і правою та лівою). Матеріал трубчастих електронагрівачів - нержавіюча жаростійкий сталь або мідь. Перед використанням обов'язково ознайомтеся з керівництвом по монтажу та експлуатації (входить в комплект). Гарантійний термін 12 місяців з дня продажу, але не більше 24 місяців з дня виробництва. Переваги: Відповідаючи на величезні потреби ринку, ТМ «Tenko» підготувала серію нагрівальних елементів з термостатами. Їх унікальний дизайн є результатом роботи проектувальників і інженерів фірми. Електро-ТЕНи до радіаторів для ванних кімнат, баків непрямого нагріву стануть невід'ємним елементом системи Вашого опалення. Нагрівальні елементи RS , задовольняють найбільш суворим нормам безпеки завдяки вбудованій двохлінійні захисту. Це захист має механічний скидання, після натискання якого електро-тен знову готовий до роботи. Характеристики: Номінальна напруга, В: 230 Потужність, кВт: 0,8 Холодна зона: 40 Приєднання: 1"1/4 Габаритні розміри: 365 Необхідна довжина занурення: 285 Вага г, не більше: 245 Матеріал ТЕНа: Нерж. сталь AISI304 Форма: Прямий Регулювання температури: від 25 до 75 °С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,245 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 1 1/4" |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 230 В В |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Регулювання температури | Від 25 до 75 °С |
| Розмір, мм | 365 мм |
| Тип | Відкритий (мокрий) |
| Форма | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴


