Акумуляторна батарея Deye RW-M6.1, LiFePO4, 6.14 (кВт/год) Акумуляторна батарея Deye RW-M6.1 LiFePO4 – це безкобальтовий літій-залізо-фосфатний акумулятор, який має безпечний тривалий термін служби та високу ефективність. Цей акумулятор має інтелектуальний BMS (Battery Management System), що забезпечує повний захист. Deye RW-M6.1 LiFePO4 – це акумуляторна батарея нового покоління, що використовує передові технології в своєму виробництві. Основні переваги: Безпека: Батарея Deye RW-M6.1 LiFePO4 є безкобальтовим літій-залізо-фосфатним акумулятором, що робить його більш безпечним для користувача та довкілля. Також, вона має інтелектуальний BMS, що забезпечує повний захист. Надійність: Батарея Deye RW-M6.1 LiFePO4 має високу потужність розряду та відповідає стандарту IP65, що забезпечує природне охолодження, а також широкий діапазон температур, від -20 ℃ до 55 ℃. Це робить батарею Deye RW-M6.1 LiFePO4 безпечною по рівнянно з іншими типами батарей. Гнучкість: Батарея Deye RW-M6.1 LiFePO4 має модульну конструкцію, що робить її легко розширюваною. Вона підтримує підключення до 32 одиниць паралельно, що дає максимальну потужність 196 кВт/год. Це робить батарею Deye RW-M6.1 LiFePO4 гнучкою та придатною для використання в житлових та комерційних програмах для збільшення коефіцієнта власного споживання. Інтелектуальний BMS: Deye RW-M6.1 LiFePO4 оснащений інтелектуальним BMS (Battery Management System), який забезпечує повний захист акумулятора від перезарядки, перезавантаження та короткого замикання. Безпека використання є найважливішою характеристикою будь-якої акумуляторної батареї, тому BMS є важливою складовою Deye RW-M6.1 LiFePO4. Характеристики: Хімічний склад акумулятора: LiFePO4 Ємність: 120 А/год Енергія: 6.14 кВт-год Номінальна потужність постійного струму: Пікова (2 хв, 25 ℃) 150 кВт Розмір: 510 х 740 х 145 мм (без основи) Вага: Прибл. 58 кг Робоча температура: Зарядка: 0 - 55 ℃ / Розряд: -20 ℃ - 55 ℃ Температура зберігання: 0 ℃ - 35 ℃ Вологість: 5 - 95 % Енергопродуктивність: 20 МВт-год при 70 % EOL Сертифікати: UN38.3, IEC62619, CE, CEI 0-21, VDE2510-50
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 51.2 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 58 |
| Габарити (ВхШхГ) | 510 х 740 х 145 мм (без основи) |
| Гарантія | 5 років |
| Дисплей | Немає |
| Діапазон напруги, В | Робоча пружна (В) 43,2 ≈ 57,6 |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Кількість циклів заряду | 6000 |
| Максимальний струм, А | Рекомендований Струм заряду/ розряду (А) 60, Максимальний Струм заряду/ розряду (А) 100, Піковий (2 хвилини, 25°C) Струм заряду/ розряду (А) 120 |
| Місткість акумулятора, А*ч | 120 А/рік (2560 Вт/рік) |
| Паралельне під'єднання | Так, до 32 модулів батарей |
| Призначення | Для використання в домашніх і комерційних системах зберігання енергії, надаючи безпечне, довговічне та екологічно чисте рішення для зберігання електроенергії |
| Робоча температура | Заряджання: 0 ≈ 55°C (Додаткове нагрівання: -20°C ≈ 55°C), Розряджання: -20°C ≈ 55°C, Температура зберігання 0 ≈ 35°C град. |
| Тип | Акумуляторна батарейка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628 ₴


