SALUS Трифазна зарядна станція EVT11EU для електромобілів, 11кВт, з кабелем та роз'ємом TIPE-2 (5 м)
- Немає в наявності
- Код: EVT11EU
58 052 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій Salus EV Charger Mode-3 AC потужністю заряджання 11 кВт через 5-метровий зарядний кабель Type-2 для ваших електромобілів. Його тонкий дизайн робить його придатним як для використання в приміщенні, так і на вулиці, що ідеально підходить для використання в житлових приміщеннях. Він підключається до Інтернету через Wi-Fi та може керуватися за допомогою застосунку для смартфона. Характеристики: Роз'єм для заряджання: IEC 62196 - Type 2 розетка з замком Кабельний переріз: До10 mm2 Кабельний вхід: Нижня та задня сторона Електричний захист: • Виявлення струму залишку 6 мА постійного струму • Захист від зварювання • Захист від перевантаження по струму • Захист від перенапруги/зниження напруги • Захист від перегріву Захист від перенапруги • Захист від замикання PEN (лише для EV7UK) без необхідності встановлення додаткового заземлювального стрижня. Світлодіодний дисплей: Підсвічування логотипу та багатокольоровий світлодіод для індикації стану NFC-зчитувач Mifare (13.56MHz), ISO14443-A Підключення: IEEE 802.11bgn Wi-Fi (2.4GHz) Зв'язок: Через мобільний додаток Оновлення прошивки : Можливість оновлення прошивки по бездротовій мережі Безпека Wi-Fi : WEP, WPA-TKIP, WPA2-CCMP, PMF та WPA3 Клас захисту від проникнення: IP54 Рейтинг захисту від ударів: IK08 Матеріал (корпус) PC UV УФ-стабілізований (вогнестійкий UL94 V-0) Температура зберігання: -30°C to 80°C Робоча температура: 11kW модель : -25°C to 45°C Робоча вологість: До 95% відносної вологості (без конденсату) Робоча висота: до 2,000m Розміри: (В x Ш x Г) 400mm x 231mm x 114mm Вага нетто 3.7kg Аксесуар: Y-подібне кріплення NFC-карти x 3 шт Застосунок надає: Моніторинг та керування зарядкою Планування зарядки поза піковими годинами для економічно ефективної зарядки Історія зарядки для відстеження та аналізу Керування доступом NFC для авторизованих користувачів Керування кількома зарядними пристроями в одному обліковому записі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,7 |
| Габарити (ВхШхГ) | 400mm x 231mm x 114mm |
| Живлення | 400V AC 50Hz |
| Захист | IP54 |
| Монтаж | На вертикальну поверхню |
| Напруга | 16A В |
| Потужність, кВт | 11 |
| Керування | Через додаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 052 ₴


