Регулятор NPC1B застосовується для управління насосом в системі індивідуального опалення, може також працювати як захисний терморегулятор. Користувач може задати діапазон температур в якому буде працювати насос. Насос включається при досягненні заданої користувачем температури включення (С), вимикається при досягненні заданої температури вимикання (U). Функції: запобіга ння блокуванню насоса. «антистоп» - захи ст від утворення накипу поза опалювальним сезоном. Насос запускається кожні 14 днів на 15 секунд. «антизамерзання» - підтримує постійну роботу насоса, коли температура, виміряна датчиком, падає нижче 5 °C. Контролер оснащений звуковим сигналом тривоги, який сигналізує, коли температура, виявлена датчиком, перевищує значення 90 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | На вертикальну поверхню |
| Габарити (ВхШхГ) | 155 x 70 x 35 мм |
| Дисплей | Є |
| Довжина кабелю, м | 1,2 |
| Діапазон температур, °C | 5 - 80˚C |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Максимальна температура довкілля, °C | до 50°C |
| Максимальний струм, А | 6 |
| Призначення | Для насосів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 904 ₴


