SALUS Однофазна зарядна станція EVT7EU для електромобілів, 7 кВт, з кабелем та роз'ємом TIPE-2 (5 м)
- Немає в наявності
- Код: EVT7EU
53 438 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій SALUS EV Charger Mode-3 AC — це розумне рішення для швидкої та зручної зарядки електромобілів. Цей тонкий пристрій потужністю 7 кВт, оснащений вбудованим 5-метровим кабелем Type-2, ідеально підходить для використання як у приміщенні, так і на вулиці, що робить його чудовим вибором для приватних будинків. Завдяки підключенню до Wi-Fi та фірмовому застосунку на смартфоні, ви отримуєте повний контроль над процесом заряджання. Можливості застосунку Застосунок дозволяє не лише контролювати процес заряджання в реальному часі, але й значно заощаджувати кошти. Ви можете програмувати графік зарядки на нічний час або інші періоди з вигідними тарифами. Додаткові функції включають: Доступ до повної історії заряджень для відстеження та аналізу споживання. Керування доступом за допомогою NFC-міток, щоб зарядкою могли користуватися лише авторизовані користувачі. Можливість об'єднання та контролю кількох зарядних пристроїв в одному обліковому записі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,7 |
| Габарити (ВхШхГ) | 400x231x114 мм |
| Живлення | 230V |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальне навантаження | 32А |
| Матеріал корпусу | PC UV УФ-стабілізований (вогнестійкий UL94 V-0) |
| Монтаж | На вертикальну поверхню |
| Потужність, кВт | 7 |
| Робоча температура | -25°C to 50°C град. |
| Керування | Через мобільний додаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 438 ₴


