Інвертор гібридний All-in-one 3.6 kW ESS Deye RW-F5.3-2H3 з вбудованою батареєю 5 kWh (RW-F5.3-2H3)
- Немає в наявності
- Код: RW-F5.3-2H3
2 145 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інвертор гібридний All-in-one 3.6 kW ESS Deye RW-F5.3-2H3 з вбудованою батареєю 5 kWh (RW-F5.3-2H3) Конструкція "все в одному", інтегрований гібридний інвертор потужністю 3,6 кВт і акумуляторна батарея LFP на 5,3 кВт-год. Безпека і тривалий термін служби. Зручне і просте управління через додаток, ПК або сенсорний дисплей. Провідні інтелектуальні програми: пікове гоління, розумне навантаження, пар змінного струму тощо. Плоска конструкція, настінний монтаж, економія місця для установки, швидка і проста установка. 4 мс швидкого перемикання, що забезпечує вашу енергетичну безпеку. Легко розширюється, підтримує кілька паралельних, макс. 16 одиниць (48 кВт / 84,8 кВт-год). Також підтримує розширення батареї Deye 5,3 кВт-год, макс. 31 розширення батарей, макс. потужність 164,3 кВт-год. Вбудована інтелектуальна BMS, що забезпечує повний захист. Природне охолодження, IP65, широкий температурний діапазон: від -20°C до 55°C. УМОВИ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ: 1. При зверненні у техпідтримку чи сервіс інвертор Deye з налаштованим Логгером (Solarman або DeyeCloud) має бути приєднаний до мережі інтернет. 2. При зверненні в сервіс повинно надаватися фото/відео встановленного обладнання. 3. Обладнення має бути встановлено кваліфікованими спеціалістами. Технічні характеристики: Сонячні трекери : Максимальна вхідна напруга DC, В : 500 Номінальна вхідна напруга DC, В : 370 Кількість трекерів : 2 Максимальний вхідний струм трекера, А : 18+18 Максимальна потужність фотомодулів, кВт : 4.68 Вихідна потужність : Максимальна вихідна потужність AC, кВт : 3.6 Номінальна вихідна напруга AC, В : 220/230 Діапазон вихідної напруги AC, В : 180-255 Максимальний вихідний струм, А : 35 Вихідна частота змінного струму, Гц : 50+-5 Зарядний пристрій : Напруга АКБ, В : 51.2 Струм заряду від мережі, А : 75 Максимальний струм зарядки, А : 75 Тип : Тип інвертора : гібридний Тип контролера : MPPT Загальні дані : Кількість фаз : 1 Форма вихідної напруги : синусоїда ККД не менше, % : 97 Діапазон робочих температур : -40 C° - +60° C Рівень шуму : не більше 30 dB Тип охолодження : природне Інтерфейс керування : GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (опціонально) Захист : Ступінь захисту : IP65 Фізичні характеристики : Розмір, мм: 616х191х690 Вага, кг: 71
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 71 |
| Габарити (ВхШхГ) | 616х191х690 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -20°C до 55°C |
| Діапазон напруги, В | Діапазон вихідної напруги AC, В: 180-255 |
| Діапазон температур, °C | -40 C° - +60° C |
| ККД (%) | 97 |
| Клас захисту | ІР65 |
| Колір | Білий |
| Кількість МРРТ трекерів | 2 |
| Максимальна потужність | Максимальна вхідна напруга DC, В: 500, Напруга АКБ, В: 51.2 кВт |
| Максимальний струм, А | Вхідний струм трекера, А: 18+18, Максимальний вихідний струм, А: 35. Зарядний пристрій: Струм заряду від мережі, А: 75, Максимальний струм зарядки, А: 75 |
| Напруга | 51,2 В В |
| Охолодження | Природне охолодження |
| Паралельне під'єднання | Так, до 16 шт |
| Потужність, кВт | 3,6 |
| Призначення | Для перетворення постійного струму, що отримується з сонячних панелей, змінний для роботи побутових електроприладів |
| Рівень шуму, дБ | Не більше 30 dB |
| Тип | Гібрид |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний або літій-іонний |
| Керування | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (опціонально) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴


