Інвертор гібридний All-in-one 12kW Deye AI-W5.1-12P3-EU-B, трифазний (складова комплекту) Увага! Продається як невід'ємна частина разом із 4 штуками АКБ (артикул на сайті: 522509, докуповується окремо) та базою з БМС (артикул на сайті: 522510, докуповується окремо). Універсальна система збереження енергії. Конструкція "все в одному", вбудований трифазний гібридний інвертор 12 кВт та батарею. Зручне та просте керування через програму, комп'ютер або сенсорний дисплей. Провідне розумне застосування: пікове гоління, розумне навантаження, пара змінного струму і т.д. Модульний літій-залізо-фосфатний акумулятор ємністю 5 кВт-год ~ 30 кВт-год, масштабованість та безпека. Плоский та штабельований дизайн, підлоговий монтаж, без проведення та додаткових кріпильних гвинтів, швидка та проста установка. УМОВИ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ 1. При зверненні у техпідтримку чи сервіс інвертор Deye з налаштованим Логгером (Solarman або DeyeCloud) має бути приєднаний до мережі інтернет. 2. При зверненні в сервіс повинно надаватися фото/відео встановленного обладнання. 3. Обладнення має бути встановлено кваліфікованими спеціалістами. Технічні характеристики: Тип: Тип інвертора: гібридний Тип контролера: MPPT Захист: Ступінь захисту: IP65 Сонячні трекери: Максимальна вхідна напруга DC, В: 800 Номінальна вхідна напруга DC, В: 550 Кількість трекерів: 2 Максимальний вхідний струм трекера, А: 34+17 Максимальна потужність фотомодулів, кВт: 15.6 Вихідна потужність: Максимальна вихідна потужність AC, кВт: 12 Номінальна вихідна напруга AC, В: 220/380, 230/400 Діапазон вихідної напруги AC, В: 220-400 Максимальний вихідний струм, А: 240 Вихідна частота змінного струму, Гц: 50/60 Зарядний пристрій: Напруга АКБ, В: 51.2 Струм заряду від фотомодулів, А: немає даних Максимальний струм зарядки, А: немає Струм заряду від мережі, А: 240 Загальні дані: Кількість фаз: 3 Форма вихідної напруги: немає даних ККД не менше, %: 95.5 Діапазон робочих температур: -20 C° - +55° C Рівень шуму: немає даних Інтерфейс керування: Can Тип охолодження: пасивне Фізичні характеристики: Вага, кг: 38 Розмір, мм: 720х255х440
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 38 |
| Габарити (ВхШхГ) | 720х255х440 мм (без з'єднувачів і кронштейнів) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -20 °C - +55°C |
| Діапазон напруги, В | Діапазон вихідної напруги AC, В: 220-400 |
| Захист | Захист від ізоляції, захист від зворотної полярності на вході фотоелектричного кола, Визначення опору ізоляції, блок контролю захисного струму, захист від перевантаження по струму, Захист від короткого замикання на виході, захист від перенапруги |
| ККД (%) | 95.5 |
| Клас захисту | ІР65 |
| Колір | Білий |
| Кількість МРРТ трекерів | 2 |
| Максимальна потужність | Максимальна вихідна потужність AC, Вт: 12000, Максимальна потужність фотомодулів, Вт: 15600 кВт |
| Максимальний струм, А | Сонячні трекери: вхідний струм трекера, А: 34+17. Вихідний струм, А: 240. Зарядний пристрій: Максимальний струм зарядки, А: 240 |
| Напруга | 51.2 В В |
| Охолодження | Пасивне охолодження |
| Паралельне під'єднання | Да |
| Потужність, Вт | 12000 |
| Призначення | Для забезпечення електропостачання приватних будинків, комерційних об’єктів та промислових підприємств |
| Тип | Гібрид |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴


