Інвертор гібридний All-in-one 3.6kW ESS Deye RW-F5.3-2H3 з вбудованою батареєю 5kWh (RW-F5.3-2H3)
- Немає в наявності
- Код: 491837
1 342 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інвертор гібридний All-in-one 3.6kW ESS Deye RW-F5.3-2H3 з вбудованою батареєю 5kWh (RW-F5.3-2H3) Конструкція "все в одному", інтегрований гібридний інвертор потужністю 3,6 кВт і акумуляторна батарея LFP на 5,3 кВт-год. Безпека і тривалий термін служби. Зручне і просте управління через додаток, ПК або сенсорний дисплей. Провідні інтелектуальні програми: пікове гоління, розумне навантаження, пар змінного струму тощо. Плоска конструкція, настінний монтаж, економія місця для установки, швидка і проста установка. 4 мс швидкого перемикання, що забезпечує вашу енергетичну безпеку. Легко розширюється, підтримує кілька паралельних, макс. 16 одиниць (48 кВт / 84,8 кВт-год). Також підтримує розширення батареї Deye 5,3 кВт-год, макс. 31 розширення батарей, макс. потужність 164,3 кВт-год. Вбудована інтелектуальна BMS, що забезпечує повний захист. Природне охолодження, IP65, широкий температурний діапазон: від -20°C до 55°C. УМОВИ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ 1. При зверненні у техпідтримку чи сервіс інвертор Deye з налаштованим Логгером (Solarman або DeyeCloud) має бути приєднаний до мережі інтернет. 2. При зверненні в сервіс повинно надаватися фото/відео встановленного обладнання. 3. Обладнення має бути встановлено кваліфікованими спеціалістами. Технічні характеристики: Тип: Тип інвертора: гібридний Тип контролера: MPPT Захист: Ступінь захисту: IP65 Сонячні трекери: Максимальна вхідна напруга DC, В: 500 Номінальна вхідна напруга DC, В: 370 Кількість трекерів: 2 Максимальний вхідний струм трекера, А: 18+18 Максимальна потужність фотомодулів, кВт: 4.68 Вихідна потужність: Максимальна вихідна потужність AC, кВт: 3.6 Номінальна вихідна напруга AC, В: 220/230 Діапазон вихідної напруги AC, В: 180-255 Максимальний вихідний струм, А: 35 Вихідна частота змінного струму, Гц: 50+-5 Зарядний пристрій: Напруга АКБ, В: 51.2 Максимальний струм зарядки, А: 75 Струм заряду від мережі, А: 75 Загальні дані: Кількість фаз: 1 Форма вихідної напруги: синусоїда ККД не менше, %: 97 Діапазон робочих температур: -40 C° - +60° C Рівень шуму: не більше 30 dB Інтерфейс керування: GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (опціонально) Тип охолодження: природне Фізичні характеристики: Вага, кг: 71 Розмір, мм: 616х191х690
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 71 |
| Габарити (ВхШхГ) | 616х191х690 мм (без з'єднувачів і кронштейнів) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -40 °C - +60°C |
| Діапазон напруги, В | Діапазон вихідної напруги AC, В: 180-255 |
| Захист | Захист від ізоляції, захист від зворотної полярності на вході фотоелектричного кола, Визначення опору ізоляції, блок контролю захисного струму, захист від перевантаження по струму, Захист від короткого замикання на виході, захист від перенапруги |
| ККД (%) | 97 |
| Клас захисту | ІР65 |
| Колір | Білий |
| Кількість МРРТ трекерів | 2 |
| Максимальна потужність | Максимальна вихідна потужність AC, Вт: 3600, Максимальна потужність фотомодулів, Вт: 4680 кВт |
| Максимальний струм, А | Сонячні трекери: вхідний струм трекера, А: 18+18. Вихідний струм, А: 35. Зарядний пристрій: Струм заряду від мережі, А: 75, Максимальний струм зарядки, А: 75 |
| Напруга | 51.2 В В |
| Охолодження | Природне охолодження |
| Паралельне під'єднання | Да |
| Потужність, Вт | 3600 |
| Призначення | Для забезпечення електропостачання приватних будинків, комерційних об’єктів та промислових підприємств |
| Тип | Гібрид |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴


