Гібридний сонячний інвертор Must PV19-10048EXP 48 В 10 кВт MUST PV19-10048EXP – однофазний гібридний сонячний інвертор потужністю 10 кВт (короткочасно – 20 кВт) та робочою напругою 48 В, з чистою синусоїдою та з можливістю включення-виключення мережі. MUST PV19-10048EXP – це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі. Серія PV1900M EXP може працювати без акумулятора. Максимальна вхідна напруга PV може досягати 500 В, а діапазон напруги MPPT становить 90 ~ 450 В постійного струму, вбудовані два контролери сонячного заряду MPPT, які можуть допомогти клієнтам повністю використовувати сонячну енергію. Особливості інвертора MUST PV19-10048EXP: Чистий синусоїдальний інвертор Кілька програмованих режимів роботи: прив’язка до мережі, поза мережею та прив’язка до мережі з резервним заряджанням Конфігурований діапазон вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп’ютерів через налаштування РК-дисплея Конфігурація струму зарядки батареї на основі додатків через налаштування РК-дисплея Пріоритет зарядного пристрою змінного струму/сонячної енергії, який можна налаштувати за допомогою налаштування РК-дисплея Сумісний з напругою в мережі або потужністю генератора Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання Розумний дизайн зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора Функція холодного старту Дистанційний моніторинг Wi-Fi (опціонально) Характеристики: Виробник: Must Номінальна напруга системи батареї: 48 В Номінальна потужність: 10000 Вт Пікова потужність: 20000 Вт Форма хвилі: чиста синусоїда Регулювання напруги змінного струму (Batt.Mode): 230 В змінного струму ± 5% Вихідна частота: 60 Гц або 50 Гц Ефективність інвертора (пікова): 92% Номінальна вхідна напруга: 230 В змінного струму Максимальна вхідна напруга: 280 В змінного струму Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці: 450 В Максимальна потужність фотоелектричної матриці: 2*5000 Вт Напруга відкритого ланцюга фотоелектричної матриці: 90-450 В постійного струму Струм заряду від сонячної станції: 150 А Максимальний сумарний струм заряду: 150 А Алгоритм зарядки: 4-ступінчастий Розмір приладу (Ш*В*Г): 425*527*145 мм Вага приладу: 21 кг Робоча температура: 0°C ~ +50°C Робота без АКБ: так Функція On-Grid: ні Функція підмішування: так Паралельне підключення: так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 20000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 21 |
| Габарити (ВхШхГ) | 425*527*145 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | 0°С ... - +50°С |
| Діапазон напруги, В | Напруга відкритого ланцюга фотоелектричної матриці: 90-450В постійного струму |
| Захист | Від перевантаження/перегріву/короткого замикання |
| ККД (%) | 92% |
| Клас захисту | ІР20 |
| Колір | Білий |
| Кількість МРРТ трекерів | 2 |
| Максимальний струм, А | Струм заряду від сонячної станції: 150 А. Максимальний сумарний струм заряду: 150 А |
| Напруга | 48 В В |
| Паралельне під'єднання | Да |
| Потужність, Вт | 10000 |
| Тип | Гібрид |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133 ₴


