Гібридний сонячний інвертор Must PH1100-12KL3-EU 48 В 12 кВт MUST PH1100-12KL3-EU – трьохфазний гібридний сонячний інвертор потужністю 12 кВт (короткочасно – 13,2 кВт) та робочою напругою 48 В, з чистою синусоїдою та з можливістю включення-виключення мережі. MUST PH1100-12KL3-EU – абсолютно новий трифазний гібридний інвертор з низькою напругою батареї 48 В, що забезпечує безпечну та надійну систему. Завдяки компактному дизайну та високій щільності потужності ця серія підтримує співвідношення 1,3 постійного струму/змінного струму, заощаджуючи інвестиції в пристрій. Він підтримує трифазний незбалансований вихід, розширюючи сценарії застосування. Оснащений портом CAN (x2) BMS і паралельним, x1 портом RS485 для BMS, x1RS232 портом для дистанційного керування, x1 портом DRM, що робить систему розумною та гнучкою. Особливості інвертора MUST PH1100-12KL3-EU: 100% незбалансований вихід, кожна фаза макс. вихід до 50% номінальної потужності Макс. 6 шт. паралельно для роботи в мережі та поза нею Пара змінного струму для модернізації існуючої сонячної системи Підтримка кількох батарей паралельно Макс. струм зарядки/розрядки 240А Підтримка накопичення енергії від дизельного генератора Акумулятор низької напруги 48 В, конструкція ізоляції трансформатора Захист від води та пилу IP65 Функція «Час використання»: можна встановити максимум 6 сегментів часу Моніторинг Wi-Fi Опис задньої панелі: Підключення сонячної системи: Характеристики: Виробник: Must Номінальна напруга системи батареї: 48 В Номінальна потужність: 12000 Вт Пікова потужність: 13200 Вт Форма хвилі: чиста синусоїда Регулювання напруги змінного струму (Batt.Mode): 230 В змінного струму ± 5% Вихідна частота: 60 Гц або 50 Гц Ефективність інвертора (пікова): 97% Номінальна вхідна напруга: 230 В змінного струму Максимальна вхідна напруга: 280 В змінного струму Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці: 800 В Максимальна потужність фотоелектричної матриці: 2*6000 Вт Напруга відкритого ланцюга фотоелектричної матриці: 200-650 В постійного струму Струм заряду від сонячної станції: 240 А Максимальний сумарний струм заряду: 240 А Алгоритм зарядки: 4-ступінчастий Розмір приладу(Ш*В*Г): 444*654*260 мм Вага приладу: 35 кг Робоча температура: -20°C ~ +60°C Робота без АКБ: так Функція On-Grid: так Функція підмішування: так Паралельне підключення: так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 13200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 35 |
| Габарити (ВхШхГ) | 444*654*260 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -20°С ... - +60°С |
| Діапазон напруги, В | Напруга відкритого ланцюга фотоелектричної матриці: 200-650 В постійного струму |
| Захист | Від перевантаження/перегріву/короткого замикання |
| ККД (%) | 97% |
| Клас захисту | ІР65 |
| Колір | Білий |
| Кількість МРРТ трекерів | 2 |
| Максимальний струм, А | Струм заряду від сонячної станції: 240 А. Максимальний сумарний струм заряду: 240 А |
| Напруга | 48 В В |
| Паралельне під'єднання | Да |
| Потужність, Вт | 12000 |
| Тип | Гібрид |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотна батарея / Літієва батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 000 ₴


