
Буферна ємність стаціонарно-підвісна КНТ НРТH-3-B-100-WP-PU
- В наявності
- Код: НРТH3B100WPPU
12 544 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Буферна ємність КНТ НРТH-3-B-100-WP-PU
Буферна ємність КНТ НРТН-3-B-100-WP-PU - є частиною серії теплохолодоакумуляторів НРTH, призначених для роботи з тепловим насосом.
Позначення КНТ НРТH-3-BV-WP-PU:
- HPTH – серія;
- 3 – додатковий третій патрубок;
- В – клас енергоефективності;
- V – номінальна потужність;
- WP-PU - утеплювач із твердого пінополіуретану.
Особливістю цієї моделі є наявність додаткового третього патрубка. Це дозволяє більш гнучко та ефективно організувати підключення водонагрівача.
Ця модель призначена для роботи в діапазоні температур від 6°C до 95°C та підходить для використання у складі теплових насосів.
Характеристики:
- Виробник: КНТ
- Тиск: 3 бар
- Форма: циліндрична
- Об'єм бойлера: 100 л
- Установка: вертикальна, підвісна
- Тип бойлера: накопичувальний
- Підведення води: збоку
- Максимальна температура нагрівання: 95°C
- Мінімальна температура нагрівання: 6°C
- Колір: сірий
- Габарити (ВхШхГ): 868 x 505 x 505 мм
- Вага: 21 кг
- Країна-виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuydych heating technology |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 100 л |
| Максимальний тиск в баку | 3 бар |
| Максимальна температура в баку | 95 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Нержавіюча сталь |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 868 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 544 ₴


