Стабілізатор напруги релейний LVT АСН-250 Автоматичний стабілізатор напруги АСН-250 призначений для захисту систем керування автономного опалення, та інших електроприладів з асинхронними двигунами потужністю споживання до 250 Вт (пусковою до 900 Вт) від мережі 220 В, 50 Гц. Він забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі. Пристрій обладнаний: - захистом від високої напруги до 430 В (довготривалий режим), - захистом від заниженої і завищеної напруги, - тепловим захистом та захистом від перевантаження, - а також захистом від високовольтних імпульсів. АСН-250 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під'єднаного приладу. Характеристики: Рекомендовано для: Рекомендовано для газового котла та іншої побутової техніки з потужністю споживання до 250Вт. Допустима довготривала максимальна вхідна напруга: 430 В Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх): 145-280 В Номінальне значення вихідної напруги: 220 В ± 14В Максимальна постійна потужність навантаження у всьому робочому діапазоні: 250 Вт Максимальна короткотривала потужність навантаження: 900 Вт Форма вихідної напруги: синусоїдальна Час реакції на зміну вхідної напруги: 0,04 с Час відключення при високовольтному імпульсі, не більше: 0,01 с Час спрацювання пристрою захисту: 2,67 с при навантаженні від 250 Вт до 900 Вт Час включення після аварії в мережі: 5,0 с Діапазон робочих температур: 5-35°С Температура спрацювання теплового захисту: 105°С Похибка індикації вихідної напруги: ±1% Маса виробу: 2 кг Колір: сірий металік Габаритні розміри: 125 х 80 х 192 мм Виготовлено згідно зі стандартом: ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011 Гарантійний термін: 36 місяців від дати виробництва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2 |
| Встановлення | переносний, підлоговий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон напруги, В | 145-280 В |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | сірий металік |
| Максимальна температура довкілля, °C | 5-35 °C |
| Максимальний струм, А | 2 |
| Напруга | 220 В (однофазний) В |
| Потужність, Вт | 250 |
| Розмір, мм | 125 х 80 х 192 мм |
| Тип підключення | у розетку |
| Точність стабілізації | ±1% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 904 ₴


