Дренажно-фекальні електронасоси серії V1100, V1300D призначені для відведення води з приміщень, що затоплюються; перекачування біологічно не сильно забруднених рідин, стічних вод, відстійних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини, дощової та фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; переробки побутових стоків; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /год 0 2,5 5 7,5 10 12,5 15 17,5 20 22,5 м 3 /год л/хв л/хв 0 42 83 125 167 208 250 292 333 375 V1100 1200 24 400 Натиск, м 12,0 11,2 10,5 9,8 9,0 8,3 7,5 6,7 5,7 4,2 Обмеження рідина, що перекачується: забруднена вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю показник рН 4 – 10 вміст механічних домішок, трохи більше 5 кг/м 3 максимальний розмір частинок, не більше 35 мм для V1100 та 10 мм для V1300D максимальна температура рідини, що перекачується +35°С мінімальний рівень осушення: 530 мм мінімальний діаметр колодязя: 600 мм Конструктивні характеристики моноблочні вертикальні занурювальні бічне розташування напірного патрубка корпус електронасоса виконаний з чавуну та нержавіючої сталі. корпус насосної камери виконаний із чавуну. модель V1300D оснащена подрібнюючим механізмом колесо робоче – відцентрове, напівзакритого типу, виконане з чавуну вал із нержавіючої сталі AISI 304 торцеве ущільнення – графіт/кераміка /NBR/AISI 304 торцеве ущільнення встановлено в масляній камері укомплектований поплавковим вимикачем укомплектований кабелем живлення модель V1300D укомплектована пультом керування Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором охолодження двигуна рідиною, в яку занурений ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції F модель V1100 має однофазне виконання із встановленим у корпус електронасоса конденсатором модель V1300D має вбудований у пульт керування захист двигуна від перевантажень по струму з примусовим перезапуском вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 21,5 |
| Висота подачі, м | 12 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Живлення | Мережа |
| З ножем | Немає |
| З поплавком | Да |
| Комплектація | укомплектований поплавковим вимикачем, кабелем живлення |
| Максимальний розмір частинок, мм | 35 |
| Матеріал корпусу | чавун та нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Напруга | 220 В |
| Потужність, кВт | 1.2 |
| Продуктивність, м3/год | 24 |
| Температура рідини | +35°С |
| Тип насоса | Дренажно-фекальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 656 ₴


