Дренажно-фекальний насос NPO DSP-750P
- Готово до відправки
- Код: 4823121300684
2 094 ₴
1 913 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажні електронасоси серії DSP Р призначені для відведення води з приміщень, що затоплюються; перекачування дощової та фільтраційної води; наповнення або спорожнення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску. Зведена таблиця характеристик Модель Потужність (P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /год 0 1,2 2,4 3,6 4,8 6 7,2 8,4 9,6 10,8 м 3 /год л/хв л/хв 0 20 40 60 80 100 120 140 160 180 DSP 550P 550 7,5 125 Натиск,м 8 7,1 6,3 5,4 4,3 2,8 1,1 DSP 750P 750 11 183 8,5 7,7 7 6,2 5,4 4,6 3,7 2,6 1,5 0,5 Обмеження рідина, що перекачується: чиста або злегка забруднена вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю показник рН 5 – 9 вміст механічних домішок, трохи більше 1 кг/м 3 максимальний розмір частинок не більше 5 мм максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С мінімальний рівень осушення: 210 мм мінімальний діаметр колодязя: 600 мм Конструктивні характеристики моноблочні вертикальні занурювальні бічне розташування напірного патрубка корпус електронасосу та насосної камери виконаний з міцного технополімеру колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з міцного технополімеру вал із нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт/кераміка/NBR/AISI 304 для захисту двигуна від попадання рідини додатково встановлені два манжетні ущільнення укомплектований поплавковим вимикачем укомплектований перехідником під шланг і колінчастою муфтою укомплектований кабель живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором охолодження двигуна рідиною, що перекачується ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції В однофазне виконання із встановленим у корпус електронасоса конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 4.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 8.5 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 5 |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 8.5 |
| Тип насоса | дренажний |
| Тиск, бар | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 913 ₴


