Дренажно-фекальний насос NPO DSP-750PD
- Готово до відправки
- Код: 4823121300707
2 286 ₴
2 088 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажні електронасоси серії DSP РD призначені для відведення води з приміщень, що затоплюються; перекачування рідин з малим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстійних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини, дощової та фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; переробки побутових стоків; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску. Зведена таблиця характеристик Модель Потужність (P1), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /год 0 2 4 6 8 10 12 14 16 м 3 /год л/хв л/хв 0 33,3 66,6 100 133,3 166,6 200 233,3 266,6 DSP 550PD 550 15,3 255 Натиск,м 7 6,7 6,2 5,5 4,7 3,9 2,8 1,3 DSP 750PD 750 16,8 280 9 8,3 7,6 6,8 5,8 4,8 3,7 2,3 0,8 Обмеження рідина, що перекачується: чиста або злегка забруднена вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю показник рН 5 – 9 вміст механічних домішок, трохи більше 3 кг/м 3 максимальний розмір частинок не більше 30 мм максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С мінімальний рівень осушення: 235 мм мінімальний діаметр колодязя: 600 мм Конструктивні характеристики моноблочні вертикальні занурювальні бічне розташування напірного патрубка корпус електронасоса та насосної камери виконані з міцного технополімеру колесо робоче – відцентрове, напівзакритого типу, виконане з міцного технополімеру вал із нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт/кераміка/NBR/AISI 304 для захисту двигуна додатково встановлені два манжетні ущільнення укомплектований поплавковим вимикачем укомплектований перехідником під шланг і колінчастою муфтою укомплектована кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором охолодження двигуна рідиною, що перекачується ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції В однофазне виконання із встановленим у корпус електронасоса конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 9 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 30 |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 16.8 |
| Тип насоса | дренажний |
| Тиск, бар | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088 ₴


