Галузь застосування: Дренажно-фекальні електронасоси серії V1500C, V1800C призначені для відведення води з приміщень, що затоплюються; перекачування біологічно несильно забруднених рідин, стічних вод, відстійних каналізаційних вод, що містять колоїдні, маслянисті речовини, у тому числі довговолокнисті включення, дощової та фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; переробки побутових стоків; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /год 0 3 6 9 12 15 18 21 24 м 3 /год л/хв л/хв 0 50 100 150 200 250 300 350 400 V1500С 1300 15 250 Натиск, м 15 12,7 11 8,5 6,3 4 V1800С 1900 24 400 25 23 21 19 16,3 13 9,8 6 1 Обмеження рідина, що перекачується: забруднена вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю показник рН 4 – 10 вміст механічних домішок, трохи більше 5 кг/м 3 максимальний розмір частинок не більше 10 мм максимальна температура рідини, що перекачується +40°С мінімальний рівень осушення: 450 мм мінімальний діаметр колодязя: 600 мм Конструктивні характеристики моноблочні вертикальні занурювальні бічне розташування напірного патрубка корпус електронасоса виконаний з чавуну та нержавіючої сталі. корпус насосної камери виконаний із чавуну. на вході в насос встановлений високоефективний механізм подрібнення колесо робоче – відцентрове, напівзакритого типу, двостороннє, з регулюванням по висоті, виконане з чавуну вал із нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт/кераміка/NBR/AISI 304 торцеве ущільнення встановлено в масляній камері укомплектований поплавковим вимикачем укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором охолодження двигуна рідиною, в яку занурений ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції B однофазне виконання із встановленим у корпус електронасоса конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 37 |
| Висота подачі, м | 25 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Живлення | Мережа |
| З ножем | Да |
| З поплавком | Да |
| Комплектація | укомплектований поплавковим вимикачем, кабелем живлення |
| Максимальний розмір частинок, мм | 10 |
| Матеріал корпусу | чавун та нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Потужність, кВт | 1.9 |
| Температура рідини | +40 °C |
| Тип насоса | Дренажно-фекальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 253 ₴


