Трифазні фекальні електронасоси серії CUT призначені для відкачування стічних вод з каналізаційними стоками та інших рідин з рівнем pH від 4 до 10. Малогабаритне компонування робить насос придатним як для стаціонарної, так і для мобільної експлуатації. Ідеально підходять для використання у невеликих населених пунктах, сільськогосподарських районах та районах зі складним рельєфом місцевості, де самопливні системи каналізації відсутні та переважна напірна система. Зведена таблиця характеристик Модель Потужність двигуна (Р 2 ), кВт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /год 0 6 12 18 24 30 36 42 48 м 3 /год л/хв л/хв 0 100 200 300 400 500 600 700 800 CUT 3-15-24 TA 3 30,9 515 Натиск, м 30 28,5 26 22,3 16,2 3,5 CUT 4-30-24 TA 4 50,1 835 32 29,5 27,9 26,2 24,4 22,4 20,3 18 9,3 Обмеження рідина, що перекачується: забруднена вода з каналізаційними стоками або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю показник рН 4 – 10 щільність рідини, що перекачується, не більше 1100 кг/м 3 вміст механічних домішок, трохи більше 2% максимальний розмір частинок не більше 10 мм максимальна температура рідини, що перекачується +40°С мінімальний рівень осушення: 503 мм мінімальний діаметр колодязя: 1000 мм Конструктивні характеристики моноблочні вертикальні занурювальні бічне розташування напірного патрубка корпус електронасосу та насосної камери виконаний з чавуну. швидкознімне замкове з'єднання насосної камери з корпусом двигуна на вході в насос встановлений високоефективний механізм подрібнення колесо робоче – відцентрове, напівзакритого двостороннє або закритого типу, з регулюванням по висоті, виконане з чавуну вал із нержавіючої сталі AISI 304 картриджне торцеве ущільнення валу, встановлене в масляну камеру знімний кабель живлення з герметичним введенням у двигун електронасоса ручка спеціальної форми забезпечує правильне положення електронасоса при його стаціонарній установці та підйомі моделі TA укомплектовані поплавковим вимикачем та пультом керування укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції В трифазне виконання вбудований у кожну фазу обмотки двигуна захист від перевантажень (терморелі) з автоматичним перезапуском напруга живлення: 3F, 380 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 60,5 |
| Висота подачі, м | 32 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Живлення | Мережа |
| З ножем | Да |
| З поплавком | Да |
| Комплектація | базова |
| Максимальний розмір частинок, мм | 10 |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Продуктивність, м3/год | 50,1 |
| Температура рідини | +40 °C |
| Тип насоса | Дренажно-фекальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 670 ₴


