Трифазні фекальні електронасоси серії CUT призначені для відкачування стічних вод з каналізаційними стоками та інших рідин з рівнем pH від 4 до 10. Малогабаритне компонування робить насос придатним як для стаціонарної, так і для мобільної експлуатації. Ідеально підходять для використання у невеликих населених пунктах, сільськогосподарських районах та районах зі складним рельєфом місцевості, де самопливні системи каналізації відсутні та переважна напірна система. Зведена таблиця характеристик Модель Потужність двигуна (Р 2 ), кВт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /год 0 3 6 9 12 15 18 21 24 м 3 /год л/хв л/хв 0 50 100 150 200 250 300 350 400 CUT 2,6-7-28 TA 2,6 25,2 420 Натиск, м 32 30,6 28,5 26,2 23,7 20,8 17,4 12,5 5,8 CUT 3,1-8-31 TA 3,1 22,8 380 40 37,5 35,4 32,9 30,3 26,8 22,7 14 CUT 4-10-38 TA 4 20,4 340 45 42,7 40,4 37,9 35,2 31,5 21,6 Обмеження рідина, що перекачується: забруднена вода з каналізаційними стоками або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю показник рН 4 – 10 щільність рідини, що перекачується, не більше 1100 кг/м 3 вміст механічних домішок, трохи більше 2% максимальний розмір частинок не більше 10 мм максимальна температура рідини, що перекачується +40°С мінімальний рівень осушення: 503 мм мінімальний діаметр колодязя: 1000 мм Конструктивні характеристики моноблочні вертикальні занурювальні бічне розташування напірного патрубка корпус електронасосу та насосної камери виконаний з чавуну. швидкознімне замкове з'єднання насосної камери з корпусом двигуна на вході в насос встановлений високоефективний механізм подрібнення колесо робоче – відцентрове, напівзакритого двостороннє або закритого типу, з регулюванням по висоті, виконане з чавуну вал із нержавіючої сталі AISI 304 картриджне торцеве ущільнення валу, встановлене в масляну камеру знімний кабель живлення з герметичним введенням у двигун електронасоса ручка спеціальної форми забезпечує правильне положення електронасоса при його стаціонарній установці та підйомі моделі TA укомплектовані поплавковим вимикачем та пультом керування укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції В трифазне виконання вбудований у кожну фазу обмотки двигуна захист від перевантажень (терморелі) з автоматичним перезапуском напруга живлення: 3F, 380 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 55 |
| Висота подачі, м | 32 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| З ножем | Да |
| З поплавком | Да |
| Комплектація | укомплектовані поплавковим вимикачем та пультом управління; кабелем живлення |
| Максимальний розмір частинок, мм | 10 |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Потужність, кВт | 2.6 |
| Продуктивність, м3/год | 25,2 |
| Температура рідини | +40 °C |
| Тип насоса | Дренажно-фекальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 687 ₴


