Дренажний насос NPO GARDEN-DSP400FP
- Готово до відправки
- Код: 4823121303432
2 064 ₴
1 885 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронасоси дренажні серії GARDEN-DSP FP призначені для відведення води з затоплюваних приміщень, перекачування дощової та фільтраційної води, наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них, подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих у садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску. За допомогою електронасосів можливе виконання практично повного відкачування води з ємностей з гладким і чистим дном (басейни, акваріуми тощо). Зведена таблиця характеристик Обмеження Перекачувана рідина – чиста або злегка забруднена вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю Загальна мінералізація води не більше 1500 г/м3 Показник рН 5 – 9 Вміст механічних домішок, трохи більше 1 кг/м3 Максимальний розмір частинок не більше 5 мм Максимальна температура рідини, що перекачується: +35 °С Мінімальний рівень осушення: 1 мм Мінімальний діаметр колодязя: 500 мм Конструктивні характеристики Моноблочні вертикальні занурювальні Бокове розташування напірного патрубка Корпуси електронасоса та насосної камери виконані з міцного технополімеру. Колесо робоче – відцентрове закритого типу виконане з міцного технополімеру Вал із нержавіючої сталі AISI 420 Для захисту двигуна від попадання рідини встановлено три посилені манжети. Ручка для перенесення та підвішування електронасоса Укомплектовані поплавковим вимикачем Укомплектовані пристроєм, що регулює довжину та положення поплавкового вимикача Укомплектовані перехідником під шланг та колінчастою муфтою. Укомплектовані кабелем живлення Двигун Асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором Охолодження двигуна рідиною, що перекачується Ступінь захисту IPX8 Клас нагрівостійкості ізоляції В Однофазне виконання із встановленим у корпус електронасосу конденсатором Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 3.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 8 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 5 |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.40 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 9 |
| Тип насоса | дренажний |
| Тиск, бар | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885 ₴


