Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку та його теплообмінника захищає кондиціонер від шкідливого атмосферного впливу та впливу зовнішнього агресивного середовища. Компресор Hitachi Універсальна модель Побутовий кондиціонер Osaka ST-36HH допоможе не тільки охолодити приміщення. Це справжній універсальний помічник із компресором Toshiba, який працює на сучасному безпечному холодоагенті R410A. Інноваційна розробка – плоскі ребра теплообмінника збільшують енергоефективність та знижують витрати на комунальні послуги. Дизайн стильний і спокійний одночасно, модель у білому кольорі із простою геометрією підійде до будь-якого приміщення від вишуканого ремонту у квартирі, до стандартного офісного приміщення. Невеликий дисплей показує вибраний режим роботи та температуру. Різноманітність функцій У приміщенні площею 95 кв. і більше кондиціонер Osaka ST-36HH здатний якісно охолодити чи нагріти повітря. При складності визначення комфортної температури на даний момент, можна скористатися функцією автоматичного вибору. Інтелектуальна система оцінить параметри повітря та вибере необхідний ритм роботи для підтримки оптимального мікроклімату. Режим спокійного сну дозволяє безшумно підтримувати оптимальну температуру під час нічного відпочинку. За бажання можна скористатися таймером, задавши кондиціонеру завдання увімкнутися або вимкнутись у певний час. Якщо виникла потреба максимально швидко охолодити або нагріти приміщення, на допомогу прийде режим Turbo, який регулює температуру в короткий термін. Жалюзі, що плавають, направляють повітряний потік, що виключає попадання холодного повітря на людей, переохолодження і простудних захворювань, як наслідок. Захист від негоди Кондиціонер Osaka ST-36HH не вийде з ладу навіть за умов негоди. Зовнішній блок покритий спеціальним антикорозійним покриттям, яке здатне захистити його від вологості та агресивного зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторний двигун: | Немає |
| Іонізація | Немає |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 1082×330×233 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 825×655×310 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -7...+28 / +16...+43 |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Особливості | Автоматичний режим, обігрів, осушення, нічний |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 40-80 |
| Потужність обігрів/охолодження | 2.6 кВт |
| Режими роботи | Автоматичний |
| Рекомендована площа приміщення | 40-80 м2 кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 50/45/40 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 62 дБ |
| Теплопродуктивність | 10.7 W |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Управління по Wi-Fi | Без керування по Wi-Fi |
| Функції | Автоперезапуск Таймер |
| Холодопродуктивність | 10.52 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 442 ₴


