Вертикальний багатоступінчастий насос Pedrollo MKm 3/6 Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин до матеріалів конструкції насоса. Завдяки високому ККД та пристосовності до різних умов, є ідеальним вибором у побуті, у цивільному секторі та в промисловості; зокрема для організації водопостачання у поєднанні із системами підтримки тиску, підвищення тиску в мережі. Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу. Використовується в побуті, комунальному господарстві, промислове застосування. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, застосування в комунальному господарстві, промислове застосування Використання: зрошення, системи для миття, система водопостачання, протипожежні системи, системи тиску Типологія: поверхневі Тип продукції: вертикальні багатоступінчасті електронасоси Ліміти використання: Температура рідинитемпература рідини -10 °C до +40 °C Температура довкілля до +40 °C Манометрична висота всмоктування до 7 м Максимальний тиск у корпусі насоса 10 бар Безперервна робота S1 Застосовується в системах водопостачання, протипожежних системах, а також системи для миття, тиску, зрошення. МК – тип насосного агрегату; m - монофазний (відсутність букви означає, що насос 3-х фазний); 3 – типорозмір насосного агрегату; 4 – кількість ступенів/робочих коліс. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Багатоступінчастий, Вертикальний Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 105 (м) Пропускна спроможність: 4.8 (м3/год) Потужність: 1100 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Якість води: Чиста Глибина всмоктування: 7 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 22.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1.25" х 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Noryl FE1520PW |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 105 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 9.0 |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Продуктивність, м3/год | 4.8 |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 969 ₴


