Насос вихровий Pedrollo PKSm 60 Самовсмоктувальні насоси вихрові PKS рекомендуються для перекачування чистої води без абразивних частинок і хімічно неагресивних рідин до матеріалів, з яких зроблений насос. Завдяки компактності, надійності та економічності вони знайшли застосування в побуті, для подачі води в поєднанні з невеликими резервуарами автоклавами, для поливання садів та городів, забираючи воду з ємностей, а також у всіх тих випадках, коли в рідині, що перекачується, присутній повітря або газ; насоси, що поставляються, забезпечені зворотним клапаном на всмоктуванні. Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування Використання: зрошення, система водопостачання, системи тиску Типологія: поверхневі Тип продукції: вихрові Ліміти використання: Температура рідинитемпература рідини: -10 °C до +60 °C Температура довкілля: до +40 °C (+45 °C для PKS 60) Манометрична висота всмоктування: до 9 м (HS) Максимальний тиск у корпусі насоса: – 6 бар у PKS 60, PKS 65 – 7 бар у PKS 70, PKS 80 Безперервна робота: S1 PK – тип насосного агрегату; S – позначення самовсмоктувального насоса; m - монофазний (відсутність букви означає, що насос 3-х фазний); 60 – типорозмір насосного агрегату. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Вихровий, Самовсмоктувальний Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 40 (м) Пропускна спроможність: 2.4 (м3/год) Потужність що споживається: 370 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 60.0 (град.) Глибина занурення: 9 (м)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.1 |
| Висота всмоктування, м | до 9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +60 °C |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 40 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 2.5 |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Продуктивність, м3/год | 2.4 |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний |
| Тиск, бар | до 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 771 ₴


