Кондиціонер OSAKA STV-24HH3 Elite Inverter R32 до -15 градусів
- Готово до відправки
- Код: STV-24HH3
42 627 ₴
39 210 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер Osaka STV-HH виконаний у привабливому для споживача дизайні та оснащений вдалим набором функцій. Запасу потужності приладу вистачить щоб забезпечити необхідні кліматичні умови в приміщенні. Він здатний працювати на обігрів та охолодження, вентиляцію, осушення, фільтрацію та іонізацію повітря. Завдяки інверторній технології, що використовується в даній моделі, суттєво знизилося енергоспоживання приладу та рівень шуму, при цьому точність підтримки параметрів покращена. Варто звернути увагу на наявність у кондиціонері програмованого таймера до 24 годин, нічного та турбо режимів, функції гарячого старту. Цей кондиціонер зібраний на одному з найкращих заводів Китаю - заводі Gree. При виробництві використовуються якісні комплектуючі, що забезпечує високу надійність даного кондиціонера. Найпотужніша інверторна модель бренду OSAKA. Потужність охолодження STV-24HH – 7 кВт. Споживання всього 2,2 квт. З такими характеристиками кондиціонер обслужить площу 70 кв. Для максимального комфорту встановлений Led дисплей для відображення температури та вибраного режиму. Додатково встановлено таймер, авторестарт та самодіагностику. Захист забезпечує гідрофільне покриття зовнішнього випарника блоку. Для самостійного обслуговування реалізовано зручну знімну панель. Гарантія на спліт систему складає 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторний двигун: | є |
| Іонізація | є |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 1082*330*233 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 900×700×350 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 до +43 °C |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 30-60 |
| Потужність обігрів/охолодження | 2.05/1.98 кВт |
| Режими роботи | Автоматичний |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв. кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 4 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 55 дБ |
| Теплопродуктивність | 7.2 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Управління по Wi-Fi | Без керування по Wi-Fi |
| Функції | обігрів, охолодження, осушення, нічний |
| Холодопродуктивність | 7.05 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 210 ₴


