Полтавський радіатор АЛТЕРМО є одним із найбільш продаваних радіаторів. Це сучасний радіатор опалення, що поєднав у собі надійність сталі та красу форм алюмінію. Його внутрішня частина, що знаходиться безпосередньо в контакті з водою, повністю виконана зі сталі, зовнішнє ребра виконано з алюмінію, що служить для кращої тепловіддачі, і надає елегантного вигляду. Призначення біметалічного радіатора АЛТЕРМО ЛРБ: Призначений для застосування в центральних та автономних системах опалення, побутових та виробничих приміщеннях, розрахований на роботу як водяного, так парового опалення. Технічні характеристики 1 секції біметалічного радіатора АЛТЕРМО ЛРБ: Номінальний тепловий потік секції 169 Вт Внутрішній об'єм однієї секції, 0,15 л теплоносія Робочий тиск МПа (кгс/см2), трохи більше 1,8 (18) Робоча температура (С), не більше 130 Відстань між осями отворів, мм 500 Габаритні розміри однієї секції, мм Глибина 80 Ширина 80 Висота 575 Маса однієї секції, кг 2,5 Країна-виробник - Україна, м. Полтава Офіційна гарантія – 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Маса однієї секції. кг 2.5 |
| Довжина, мм | 600 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Підведення води | Бічний |
| Робочий тиск, бар | не більше 1.8 МПа |
| Теплова потужність, Вт | 169.00 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 256 ₴


