Кондиціонер Midea Forest DC AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O (2020): Моделі серії "Forest" DC inverter оснащені енергоефективними DC-inverter двигунами, які дозволяють працювати спліт системі взимку на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -15°С. Внутрішній блок має глянсовий хвилеподібний пластик лицьової панелі (спеціальна розробка Midea) із прихованим LED дисплеєм, у якого можна, за бажанням, вимкнути індикацію та звук. Зовнішні блоки мають оригінальний гранований дизайн корпусу – Diamond. особливості: Технологія 180° хвильового інверторного перетворення – напруга, що управляє, без «імпульсних» ефектів (усувається ступінчастість синусоїди). Підвищена тепловіддача. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи. DC inverter компресор. Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Економічний режим При використанні функції «Eco» - кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і автоматично підтримуватиме в ній t +24С і АВТО - швидкість вентилятора. У цьому режимі кондиціонер працюватиме 8 годин, потім автоматично вимкнеться. Blue Fin. Блакитне покриття ребра теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (мати блакитний, зелений, золотий або взагалі не мати кольору (прозорий лак)).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип компресора | Інверторний |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 22.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Є (опція) |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 715x285x194 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 700x550x275 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | 0...+50/-15...+30 |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Особливості | Внутрішній блок має глянсовий хвилеподібний пластик лицьової панелі (спеціальна розробка Midea) із прихованим LED дисплеєм, у якого можна, за бажанням, вимкнути індикацію та звук. Зовнішні блоки мають оригінальний гранований дизайн корпусу – "Diamond". |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 32 кв.м. |
| Режими роботи | Автоматичний; Вентилятор; Нічний; Обігрів; Осушення; Охолодження; Очищення повітря; Підвищена продуктивність; Турборежим; Економічний; При низьких температурах |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м. кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 39.5/34/26 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 55.5 |
| Теплопродуктивність | 3.53 (1.06-4.06) |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Управління по Wi-Fi | Опція |
| Функції | 24-годинний таймер; Опція WiFi; Турборежим; Самодіагностика; Нічний режим; Автоперезапуск; Гідрофільне покриття; Запам'ятовування позицій жалюзі; Функція Follow Me |
| Холодопродуктивність | 3.23 (1.29-3.85) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 400 ₴


