Кондиціонер інверторний Midea AG-11N8C2F-I/AG-11N8C2F-O
- Готово до відправки
20 202 ₴
19 192 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТМ Midea розпочинала свою діяльність як невелике підприємство, яке займалося випуском виробів із пластику. Сьогодні підприємство з Китаю випускає надійну техніку клімат-контролю, затребувану в Європі та Штатах. Кондиціонери для настінного монтажу цієї торгової марки мають попит і на вітчизняному ринку. Особливу увагу привертає споживачів AG-11N8C2F-I/AG-11N8C2F-O. При виробництві цієї техніки застосовують безпечні холодоагенти та унікальний фільтр FRESCO TECH. Ця система фільтрації повітря запобігає попаданню в приміщення мікроорганізмів, алергенів, будівельного пилу та інших забруднень. Завдяки цьому пристрій можна використовувати для комерційних та побутових потреб. Агрегати для клімат-контролю торгової марки Midea вигідно відрізняються від представленої на ринку кліматичної техніки. Безумовними перевагами китайського обладнання є можливість прогрівати приміщення при зниженні температури, мінімалістичний дизайн та клас енергоефективності А++. Плюсами є вбудована система перезапуску та широкі функціональні можливості. Наприклад, агрегат оснащений безшумним режимом Silence та системою самодіагностики. Всі двигуни компресорів та вентиляторів у системі виготовлені за технологією DC-inverter. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи. Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера. Новий холодоагент R32 (дифторметан) має значні переваги. Насамперед це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Якщо порівнювати досить популярний зараз холодоагент R410A з R32, то останній відрізняється зменшеним більш ніж на 65% ПГП. З цього випливає, що від нового холодоагенту меншою мірою страждає довкілля. Також R32 відрізняється зниженою в'язкістю та щільністю. За рахунок нижчої щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону. Глянсовий гладкий пластик панелі внутрішнього блоку. Функція "Silence" - максимально тихий режим роботи без індикації. Самоочищення. При вимиканні кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник. Функція "Слідкуй за мною (Follow Me)". При включенні даної функції на ПДК, процесор управління внутрішнього блоку отримуватиме дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті, що дозволяє більш точно регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні знаходження ПДК в кімнаті. Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що базується на різниці між встановленою температурою і дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції. При ввімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька". Захист від замерзання приміщення, температура +8°С. Система керування кондиціонерів може підтримувати у приміщенні температуру повітря +8С, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водогін. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку, і Вам не потрібно постійно прогрівати приміщення до комфортної температури. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/приміщення зменшується. Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). По закінченні режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення. Запам'ятовування позиції жалюзі. Авторестарт. таймер. У разі виявлення витоку холодоагенту на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту. Контроль та управління по Wi-Fi (опція).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Стан | Новий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.1 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 23.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Немає |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 729x292x200 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 720x495x272 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +50 С |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 32 м2 |
| Потужність обігрів/охолодження | 1050/980 Вт |
| Режими роботи | Вентилятор; Нічний; Обігрів; Осушення; Охолодження; Самоочищення |
| Рекомендована площа приміщення | 32 м2 кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 25-43 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 57 дБ |
| Теплопродуктивність | 3.3 (1.06-4.05) кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Управління по Wi-Fi | Є |
| Холодопродуктивність | 3.2 (1.29-3.84) кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 192 ₴


