Система "Singer Up" Утилізація конденсату відбувається завдяки подачі його за допомогою помпи або методом розбризкування на поверхню гарячого теплообмінника (конденсатора) кондиціонера. Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера. Blue Fin Блакитне покриття ребра теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (мати блакитний, зелений, золотий або взагалі не мати кольору (прозорий лак). Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею Підвищена тепловіддача. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи. Кондиціонери Midea PD-12HRN1 відносяться до серії мобільних побутових кондиціонерів, призначених для створення оптимальної температури повітря в житлових, громадських та адміністративно-побутових приміщеннях. Через невисоку потужність, такими кондиціонерами складно обладнати зали великих магазинів або ресторанів, а також - оскільки компресор встановлений безпосередньо в корпусі - рівень шуму в порівнянні зі спліт-системами помітно вищий. Модель має стильний дизайн, просте керування, пульт ДК та невеликі габарити за рахунок застосування технології Singler-Up (утилізація конденсату без використання ємності). Для експлуатації потрібно організувати відведення гарячого повітря у вікно або вентиляційний канал, за допомогою пластикового навісного повітроводу, який входить до комплекту постачання. Кондиціонер здійснює охолодження, обігрів, осушення повітря і може працювати як вентилятор. Алюмінієвий теплообмінник з підвищеною тепловіддачею завдяки трубками особливої конструкції "Innergrove cooper", покрите гідрофільним покриттям, забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактерії, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера. Утилізація конденсату відбувається завдяки подачі його за допомогою помпи або методом розбризкування на поверхню гарячого теплообмінника. А спеціальне антикорозійне покриття "Blue Fin" ребра теплообмінника, захищає від атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища. Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що базується на різниці між встановленою температурою і дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється при зниженні вологості повітря, що повторюється включенням і вимкненням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДК відображається «Крапелька»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 397x765x467 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Колір | Білий |
| Потужність обігрів/охолодження | 1350/1130 Вт |
| Режими роботи | Вентилятор; Обігрів; Осушення; Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | до 30 м2 кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 51.9-56.5 дБА |
| Тип | Моноблок; Мобільний |
| Тип установки внутрішнього блоку | Підлоговий |
| Тип фреону | R410 |
| Функції | автовибір режиму роботи таймер авторестарт самодіагностика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 220 ₴


